4 Şubat 2012 Cumartesi

6 - 12 Şubat Haftası Burç Analizleri


Koç / Yükselen Koç;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs burcunuza giriş yapacak ve Cuma günü ise burcunuzda hareket eden Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte, aşk hayatınızda arzu ettiğiniz canlanma meydana gelecek, yalnız olanlar gözlerinizi 4 açmanızı tavsiye ederim, aşk her an bir yerlerden sizi bulabilir, sevgiye olan ihtiyacınız daha da artabilir. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Velev ki bu dolunayda aşk gelmedi, dert etmeyin çünkü bu dolunayla oldukça eğlenceli vakitlerde geçirebilirsiniz. Ama zaten aşk ve sevgi gezegeni burcunuza giriş yapacak Çarşamba günü ve 6 marta kadar kalacak, bu zamana kadar dolunayda aşk gelmediyse dert etmeyin, bu tarihe kadar bol bol aşk için vaktiniz olacak, fiziki anlamda değişiklikler yapmak, saçınızın stilini ve rengini değiştirmek için ideal zamanlar olacak. Hayata daha çok sevgi penceresinden bakabilecek, sevimlilik maskesini uzun süre üzerinizde taşıyabileceksiniz.  Özellikle hafta sonuna doğru Uranüs etkisi ile beklenmedik, ani sürprizlere, şoklara hazır olun. Bu sürpriz bir hediye olabilir, sürpriz heyecan verici karşılaşmalar olabilir. Ama bu etki, hayatınızda biraz daha özgürlüğe ihtiyacınız olduğuna da işaret edebilir, geleneksek, hayatınızda rutinin oldukça dışına çıkabileceksiniz. Genel anlamda keyifli ve güzel gelişmeler bunlar ama bu hafta Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek.  7. evinizde geri gitmeye başlayacak olan Satürn; ortaklıklarınızı ve ilişkilerinizle ilgili konularda etkilerini gösterecektir. Birlikte olduğunuz kişi ile ilişkinizi gözden geçirme, sorgulama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eğer ilişkiniz sağlam temellere dayanıyor ise bu süreçte nasıl daha iyi olabilir sorusuna yanıt ararken, eğer bağlar zayıf ve sorunlu ise bu ilişkiyi acaba nasıl kolayca bitirebilirim diye sorgulayabilirsiniz. İlişkinizin ihtiyaçlarını, size kattıklarını düşünebilir, üzerinde çok durulmayan eski konular tekrar gündeme gelebilir. Biriyle birlikte iken kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bir diğer olası etkisi ise; partnerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir, onun iş veya sağlığını ilgilendiren konularla yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İkilemler, karar vermekte zorlanma, ortağınızın veya partnerinizin tekliflerine karşı uyum göstermek adına daha kolay kabul edici olabilirsiniz. Bu dönem partnerinizin veya ortağınızın ihtiyaçları daha da artabilir. Yalnız olanlar ise, yeni başlayacakları ilişki çok ağırdan alınarak devam edebilir.


Boğa / Yükselen Boğa;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte ev, yuva, aile, yerleşime ait konular ön planda olacak. Bu evinizde uzun süredir kurduğunuz düzeni değiştirebilirsiniz, eşyaların yerini değiştirebilir veya evinizde yeni eşyalar olabilirsiniz. bir süredir sizi meşgul eden ailenizle ilgili bir konu bu dolunay ile birlikte sonuca ulaşmaya başlayabilir. Yine yeni bir eve geçiş, yer kiralamar, satın alma işlemleri gündeme gelebilir. Bunun için bir kooperatifle görüşebilir, bankaya kredi için başvurabilir veya emlakçılarla görüşebilirsiniz. Aşk konusuna geldiğimizde, işler pekte parlak değil en azından 6 marta kadar. Yönetici gezegeniniz Venüs 6 marta kadar koç burcunda hareket edecek ve bu ilişkiler anlamında sizi yalnızlığa içe kapanmaya itebilir. Bir ilişki içinde iken bile kendinizi yalnız hissedebilir, gereksiz  kıskançlıklar, kaprislerle ilişkinizi yorabilirsiniz. Uranüs etkisi ile hafta sonuna doğru özellikle fiziksel olarak büyük müdahalelerden kaçınmak yerinde olacaktır, ilişkilerde isyanlar, problemler meydana gelebilir. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarı elde edebilirsiniz. Yalnız sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Beklenmedik, sürpriz bir takım engeller yapmanız gereken işlerinize mani olabilir. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek.   6. evinizde geri gitmeye başlayacak olan Satürn; sağlığınız başta olmak üzere günlük işler ve çalışma ortamınızı ilgilendiren konularda etkilerini göstermeye başlayacaktır. Özellikle geçmiş gibi gözüken sağlık sorunları tekrar nüks edebilir, bünyeniz her zamankinden daha hassas olabilir. Özellikle bel bölgesi ağrıları meydana gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz, eğer bir iş veren iseniz ihtiyaçlarınızı yeniden belirleyebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projelerde gecikmeler, askıya alınmalar olabilir. Günlük yaşamınızı ilgilendiren ihtiyaçlarınızı yeniden gözden geçirme zamanı sizler için. Birlikte çalıştığınız kişi ve kurumlarla ilişkileriniz testten geçebilir.


İkizler / Yükselen İkizler;
6-12 Şubat Haftası


Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte bu hafta bir takım seyahatler gündeme gelebilir, seyahat acentaları ile görüşebilirsiniz. Bunun yanı sıra yakın çevrenizin sorunları ile fazla yakından ilgilenebilirsiniz ve bu sizi biraz bunaltabilir. Yakın yerlerden sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz bu hafta. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs sayesinde süper sosyal olabileceğiniz, arkadaşlık ilişkilerinizde canlanma meydana geleceği, partilerin, davetlerin aranan ismi olabileceksiniz. Bazılarınız sosyal yardımlaşma klüplerinde aktif görevler alabilecekken, bazılarınız ise iş hayatından kazandıkları gelirleri arttırmanın yollarını arayacaklar. Özellikle hafta sonu Uranüs desteği ile, farklı, marjinal, sıra dışı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde isyanlar enerjiler ortaya çıkabilir, ani-fevri çıkışlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bazılarınız, arkadaşlarınızla beklenmedik şaşırtıcı bir gönül ilişkisine girebilirler, girecekleri katılacakları kalabalık gruplarda birden yıldırım aşkına tutulabilirsiniz. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek. 5. evinizde geri gidecek olan Satürn; Aşk ve çocuklarla ilişkilerimizi yeniden yapılandırma ve gerçekten ihtiyaç duyduğunuz şeyleri belirleme zamanı. Özellikle sizden yaşça büyük kişilere aşık olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler bu konuyu tekrar düşünebilirler veya bazı gecikmeler ile karşılaşabilirler. Ayakları yere sağlam basan, daha mantıklı ilişkiler kurma zamanı fakat hızlı gelişmelerin olmasını beklememek gerek. Bu dönem risk almak için uygun bir dönem değil eğer doğduğunuz anda Satürn’ünüz geri gitmiyor ise. Çocukları olanlar ise onların ihtiyaçlarına karşı daha duyarlı olmaları gereken bir dönem. Fakat  yeri geldiğinde “hayır” demeyi de unutmamanız gerekiyor. Bu özel hayatınızda da geçerli.


Yengeç / Yükselen Yengeç;
6-12 Şubat HaftasıBu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte minik bir Napolyon misali para para para demeye başlıyorsunuz. Para kazanmanın alternatif yollarını düşünürken, iş hayatınızda sürpriz bir terfi veya maaş zammnıda alabilirsiniz. Yalnız bu dolunay zamanı pahalı bir eşya almak için kesenin ağzını da biraz açabilirsiniz. Bu dolunay bütçeniz üzerinde etkili olacaktır. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs sayesinde iş ve kariyerinize ilişkin konularda sizleri keyifli gelişmeler bekliyor olacak, kuracağınız samimi ilişkiler iş hayatında daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabilecektir. Kendinizi daha rahat ortaya koyabilecek ve direk tavırlı olabileceksiniz bu tarihe kadar. İş görüşmelerine gitmek için olumlu bir zaman. Hafta sonu Uranüs etkisi ile sürpriz bir iş teklifi, terfi durumu söz konusu olabilir. Özellikle erkeklerden veya maskulen enerjinin yoğun olduğu kadınlardan güzel destekler alabilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmelere oldukça açık olacaksınız. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek.  Aile içinde geçmişe ait çözülmemiş konuların tekrar gündeme geleceğine işaret eden Satürn 4. evinizden geçmekte. Aile içi ilişkilerin vurgulanacağı bu dönem, ilişkileri yapılandırmak için gerekli sabrı ve zamanı Satürn size sunacaktır yalnız gecikmeler ve engellenmeler ile de karşılaşabilirsiniz. Ev almak, ev satmak gibi işlerde özellikle bürokratik,evraksal gecikmeler yaşanabilir gecikmeler yaşanabilir. Biraz daha kendinize dönük olabilir, içinizdekini dışarıya tam olara yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Özel hayatınıza çeki düzen vermek, hayatınızın gerçek ihtiyaçlarını saptamak için ideal zamanlar. Bir diğer olası etkisi ise; daha önce almayı planladığınızi, kaçırdığınız evi yeniden almak için fırsatınız olabilir.


Aslan / Yükselen Aslan;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Burcunuzda ki dolunay ile birlikte, hayatınızda önemli bir meseleyi sonlandırmak, bir hesabı kapatmak isteyebilirsiniz. Göz ardı ettiğiniz şeyler daha berrak bir şekilde gözünüzün önünde olacaktır. Dolunay stresli sıkışmış enerjileri içinde taşır, kendinzi haftanın ilk günleri stresli ve gergin hissedebilirsiniz. Dolunay hayatınızda iyi veya kötü ne ise önünüze koyup çözüm getirmenizi sağlayacaktır. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Yabancılar veya sizden uzakta kişilerle daha fazla iletişim ve ilişki içine girebilirsiniz. Eğer yalnızsanız sizden uzakta yaşayan biri ile flörtleşebilirsiniz veya bu kişi yabancı asıllı bir kişi olabilir. Bu tarihe kadar vize-pasaport işlemlerini halledebilir, eğitimle ilgili konulara yönelebilir, uzak akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonu özellikle Uranüs etkisi ile önemli toplantılara katılabilir, önemli kişilerden iş hayatınızla ilgili beklenmedik sürpriz destekler alabilirsiniz. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek. 3. evinizde geri gidecek olan Satürn; yakın çevre ve kardeşlerinizle yeniden yapılandırmaya başladığınız ilişkileri test etmeye başlayacak, doğru adımlar atıp atmadığınızı öğrenebileceksiniz bu sayede. Özellikle yaşça büyük kişilere kendinizi daha çok ifade etmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Eski yarım kalan işlerinizi tamamlamak, üzerinden geçmek için harika zamanlar. Oturduğunuz apartmanın yönetimsel işleri size kalabilir, kardeşleriniz ile daha çok bir araya gelebilirsiniz. Eski yazıları tasnif etmek, düzeltmek, elden geçirmek, eski hesapları tekrar gözden geçirmek için ideal zamanlar. Daha önce ziyaret ettiğiniz, gittiğiniz yerlere tekrar gidebilirsiniz. Dışa dönük iletişim sergilemektense daha içe dönük olabilir, daha önce yazdıklarınızı çevrenizdekiler ile paylaşırken, paylaşımlarınızda biraz cimri olabilirsiniz.


Başak / Yükselen Başak;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte, özellikle sağlığınızla ilgili bir takım konular gündemde olacak, destekler, tavsiyeler alabilir, doktorla görüşebilir, check-uptan geçebilirsiniz. Özellikle sırtınızda ağrılar oluşabilir, boğazınız hassas olabilir. Bu dolunay zamanı bir takım sırlar, gizli işler, dedikodular önünüze dökülebilir. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Başkalarına ait maddi kaynaklardan daha kolay yararlanabilecekken, ortaklaşa bir takım işleriniz var ise bu tarihe kadar gelirleriniz artabilir. Bankadan kredi çekmek için bir takım araştırmalar içine girebilirsiniz. Özellikle hafta sonu Uranüs desteği ile maddi anlamda sürpriz, beklenmedik bir gelişme, fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir ödeme çat diye gelebilir, isimsiz sürpriz hediyeler alabilirsiniz. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek. 2. evinizde geri hareket eden Satürn; finans ve bütçe konuları, sahip olduğunuz kaynaklar, eşyalar, değerlerinizle ilgili konularda etkilerini gösterecektir. Özellikle ortaklaşa kazançlarınızda hareketliliğin yerini durağanlığa bırakabilir, size yapılması muhtemel ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreç gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek, kaynaklarınızı akıllıca yönetmek, lüks ile gerekli şeyleri ayırt etmenizi sağlayacak olan bir dönem olacak. Eğer paylaşıma çok açık biri iseniz sizler için belki de daha az paylaşmayı öğrenmeniz gereken bir süreç iken, paylaşmayı bilmeyenler için bunun nasıl yapılacağını öğrenecekleri bir süreç.


Terazi / Yükselen Terazi;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile, keyfinize, eğlencenize daha çok vakit ayırabilecek, kalabalık gruplarla beraber daha rahat hareket edebileceksiniz. Önemli bir organizasyona katılabilirsiniz. Bu bir düğün, doğum günü partisi veya özel bir ev partisi olabilir. Gireceğiniz ortamlarda sıcak ve samimi ilişkiler kurabilecek, gözleri üzerinize çekebileceksiniz. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs sayesinde ilişkilerde romantizm zamanı başlıyor, tabi bunun yanı sıra minik kaprisler, kıskançlıklarda meydana gelebilir. 6 Marta kadar yalnız olanlar ciddi ilişkilere başlayabilirler, olası ortaklıklarda ki veya ilişkilerinde ki sorunların üstesinden rahatça gelebilirler. Hafta sonu özellikle Uranüs etkisi ile sizleri şaşırtacak bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Partneriniz veya ortağınız size beklenmedik bir sürpriz yapabilecekken, yalnız olanlarınız fiziksel çekimin yoğun olacağı ilişkiler içine çekilebilirler. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek. Burcunuzda geri gitmeye başlayan Satürn; sizleri biraz melankolik ve depresif bir ruh haline sokabilir. Özellikle ilişkilerde güven ve kaybetme korkusu ortaya çıkabilir. Fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak için ideal bir zamanlar değil eğer doğduğunuz anda Satürn’ünüz geri gitmiyor ise. Kişisel yeteneklerinizi ve hobilerinizi kazanca dönüştürmek için daha çok sabra ve zamana ihtiyacınız olacak ve elbette daha çok emek harcamanız gerekebilir. Bu geri dönüş döneminde; daha bireysel olmaya çalışabilir, kendinizle ilgili konularda daha eleştirel yaklaşabilirsiniz. Yarım kalan işleri tamamlamak için ideal zamanlar. Bu dönem gerçekten hayatınızda birisine ihtiyacınız var mı sorusuna yanıt arayabilirsiniz, yalnız çok fazla düşünmek sizi kararsızlığa da itebilir. Geçmişe ait unuttuğunuz, önemsemediğiniz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


Akrep / Yükselen Akrep;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte iş ve kariyerinizi ilişkin konular ön planda olacak, terfi edebilir, önemli projelerin başına geçebilir, iş teklifleri alabilir, iş hayatında bir süredir sizi zorlayan koşulların artık sonuna gelebilirsiniz. Bu mesleki anlamda size destek verecek olan bir dolunaydır.  Kariyer anlamında hedeflerinize daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. İş hayatınızda, birlikte çalıştığınız kişilerle daha samimi, sıcak ilişkiler kurabileceksiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili daha keyifli ve de güzel bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Özellikle hafta sonuna doğru ve hafta sonu da dahil size kazanç getirecek bir proje veya iş teklifi alabilir, iş hayatınız ve çalışma ortamınızla ilgili beklenmedik, sürpriz bir takım gelişmeler yaşanabilir. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek. 12.evinizde geri gitmeye başlayan Satürn sizleri korkularınız ile yüzleştirmeye başlayabilir. Geçmişte kalan adalet ve devletle ilgili konular gündeme gelebilir. Çok geride bıraktığınız bir ilişki yeniden karşınıza çıkabilir, sosyal paylaşım ağları ile sizi bulabilir. Bilinç altınızda geriye ittiğiniz, unuttuğunuz konuları tekrar hatırlamanızı sağlayabilir. Burada hareket eden Satürn, soysal fobide yaratabilir, acaba insanlar bana zarar mı verecek endişesi de yükleyebilir size. Bilinç altınızı, ruh sağlığınızı ve en önemlisi uyku düzeninizi yeniden düzenlemekte fayda var. Belki de zihninizi biraz rahatlatma, arınma, endişe ve korkularınızdan arınma zamanıdır ne dersiniz?


Yay / Yükselen Yay;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte bu hafta önemli bir takım toplantılar gündeme gelebilir, mevki statü sahibi kişilerle bir araya gelebilir ve onlardan destekler görebilirsiniz. Bunun yanı sıra eşinizin kardeşleri ile ilgili konular ön planda olabilecekken, bazılarınız bu hafta tanıtım, reklam ile ilgili işlere yoğunlaşabilirler. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Ve asıl aşk dönemi sizler için başlamış olacak, 6 marta kadar yalnız olanlar aşka kendilerini çok daha yakın hissedebilecekler, kendinizi çekici kılmak için fiziksel görüntünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu tarihe kadar girişimlerde bulunabilirler. Süper keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Özellikle hafta sonuna doğru ve hafta sonu da dahil, ani yıldırım aşkları, sürpriz karşılaşmalar, tanışmalar, ayaklarınızı yerden kesecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız ise beklenmedik bir hamileliğin mutluluğunuz yaşayabilirsiniz. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek. 11. evinizden geçen Satürn ile sosyal ve arkadaşlık ilişkilerinizi yeniden yapılandırırken, geri gitmeye başlaması ile ilişkilerinizi daha çok sorgular bir hale gelebilirsiniz. Acaba şu kişiyi hayatıma almakla iyi mi ettim veya hayatımdan çıkarırken çok mu peşin hükümlü davrandım gibi zihin durumu yaşayabilirsiniz. Kalabalık gruplar içinde kendinizi yalnız hissedebilir, arkadaşlarınızla ortak projelere girişirken daha temkinli ve sorgulayıcı yaklaşabilirsiniz. Satürn geri giderken hayatınıza giren yeni kişilerle ilişkileri devam ettirmek biraz daha zaman ve emek isteyebilir. Oldukça eski ve çok uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınız sizlerle irtibata geçebilirler, onlarla eski zamanları yad etmek için bir çok fırsat yakalayabilirsiniz. Var olan sosyal çevre ve arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.Oğlak / Yükselen Oğlak;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte bu hafta öne çıkacak olan konular, para, başkalarının maddi kaynakları, bankacılık işlemleri, primler, vergiler, borçlar, ödemelerle, burslarla ilgili konular olacaktır. Bu hafta bankaların faiz oranlarını araştırabilir, önemli borçlarınızı ödeyip bitirebilir, muhasebeciniz ile görüşüp vergi ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra borç ihtiyacınız varsa bu hafta umduğunuz miktarı rahatça alabileceksiniz. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Bu sayede evinizi güzelleştirmek için bir çok fırsat elde edebileceksiniz ki bu aile içi ilişkileriniz içinde geçerli olacaktır. Evinize dekoratif mumlar alabilir, yeni koltuklar, bitkiler alabilirsiniz. Özellikle hafta sonuna doğru ki hafta sonuda dahil, evinize oldukça orijinal, ender bulunan bir obje alabilir, evinizde sosyalleşmek adına yemekler organize edebilir, arkadaşlarınızla birlikte evde bir şeyler yapabilirsiniz. Tabi işin içinde Uranüs olduğundan dolayı, ailenizle ilgili sizi şok edebilecek bir konu ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Satürn geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek.  10. evinizde geri gitmeye başlayan Satürn, iş ve mesleki anlamda kaygı ve endişeleri de beraberinde getiriyor. Acaba doğru bir karar mı verdim? Yoksa o işi seçsem daha mı iyi olurdu? Acaba işimi değiştirmeli miyim gibi soruları sorabilirler kendilerine. Üstlerle ilişkilerde kendinize göre bir yapılandırma içine girebilirsiniz. İş hayatınızda takım çalışması ve sabır Haziran ayına kadar daha çok vurgulanacaktır. Toplumda daha ciddi bir şekilde görünecek veya öyle bir tavır takınmanız gerekecek. Mesleki anlamda sorumluluklar daha da artıyor, daha çok çalışmanız, işinize odaklanmanız beklenecek sizden.


Kova / Yükselen Kova;
6-12 Şubat HaftasıBu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konular ön planda olacak. Bu konularla ilgili bir tamamlanma, sonlanma meydana gelebilir, önemli meseleyi halledebilir, çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu hafta destek umduğunuz her alandan rahatça yardım alabileceksiniz. Bazılarınız ise evlenmek için adımlar atabilir, evlilik için gün alabilirler. Bu hafta ortağınıza veya partnerinize destek olmanız gereken önemli bir hafta olarak karşımıza çıkıyor. . Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar türlü seyahatlere çıkabilir, yakın çevrenizle daha yakından ilgilenebilir,, size keyif verecek şeyleri daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Özellikle hafta sonuna doğru ki hafta sonu da dahil Uranüs etkisi ile planda olmayan sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz, bu aşk ve sevgi için yapılacak olan bir yolculuk olabileceği gibi, çıkacağınız seyahatlerde beklenmedik aşk durumları oluşabilir. Sürprizlerle dolu bir hafta olacağa benziyor. Satürn bu hafta terazi burcunda geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek.  İdeallerinizi, hayata bakış açınızı ve inanç sisteminizi sorgulamaya, eleştirmeye başlayabilirsiniz. Satürn 9. evinizden geçerken, ideallerinize ulaşmanız için gerçekten doğru kişilerle mi irtibat kurup kurmadığınızı düşünmenize neden olabilir. İlerde işinize yarayacak özellikle mesleki anlamda kullanacağınız yeni tekniklerle ilgili eğitim, öğrenim sürecine girebilirsiniz yalnız bu süreç hem ağır hem zahmetli olabilir sizin için. Bir avukattan yardım ve destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sonuçlanmasını istediğiniz, beklediğiniz bir mahkemeniz veya hukuksal konular biraz daha zamana yayılabilir.


Balık / Yükselen Balık;
6-12 Şubat Haftası

Bu haftanın gökyüzü senaryosu şu şekilde; 7 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aynı gün Satürn geri gitmeye başlayacak, Çarşamba günü Venüs Koç burcuna  giriş yapacak ve Cuma günü ise Uranüs ile birlikte hareket edecek.
Aslan burcunda ki dolunay ile birlikte iş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda olacak. Bu önemli bir projenin gündeme gelmesi olabileceği gibi, sizin çalışma ortamınız da değişebilir, yer değiştirebilirsiniz. İş hayatınızda önemli bir meselenin çözümüne de yardımcı olabilir bu dolunay. Fakat şunu da unutmadan hatırlatmakta yarar var, sağlığınıza bu hafta dikkat edin, lakin bünyeniz çok sağlam olmayabilir. Özellikle midenize.. Venüs Çarşamba günü koç burcuna giriş yapacak ve 6 marta kadar bu burçta seyahat edecek. B tarihe gelirlerinizi arttırabileceğiniz fırsatlar ve haberlerle karşılaşabilecek, paranızı daha çok giyim, kuşam, kozmetik ürünlerine harcayabileceksiniz. Para ile ilgili güzel gelişmelerin olabileceği bir döneme giriyorsunuz. Hafta sonuna doğru ki hafta sonu da dahil, Uranüs etkisi ile para ile ilgili mevzularda şaşırtıcı, büyük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz, beklenmedik büyük bir hediye, beklenmedik bir terfi, iş teklifi veya sevginizden sizi çok şaşırtacak bir sürpriz olabilir bu. . Satürn bu hafta terazi burcunda geri hareket etmeye başlıyor terazi burcunda. Ve 27 hazirana kadar sürecek 8. evinizde geri gitmeye başlayan Satürn; ödemeler konusunda sizi bir parça sıkıntıya sokabilir. Ödeme yapmanız gereken yerlere, ödemelerde gecikebilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızdan finansal anlamda destek görmek biraz zorlaşabilir. Başvurduğunuz kredileri dilediğiniz miktarlarda alamayabilir veya bazı koşullar öne sürebilirler. Tazminat, vergi, burs, nafaka,prim ödemeleri gibi konularda gecikmeler yaşanabilir. 8. ev kulağa çokta sevimli gelmeyen ölümle de ilişkilidir, özellikle ölüm korkusu olanlar bu korkuları ile yüzleşmek durumunda kalabilirler.