23 Eylül 2011 Cuma

Güneş Terazi Burcunda

Güneş bugün Terazi burcuna giriş yaptı, önümüzde ki 1 ay Terazi ve yükselen burcu olanların süreci başlıyor. Yeni başlangıçları ve girişimleri ile dikkat çekecekler. Güneş'in Terazi burcuna girmesi ile Sonbahar artık yüzünü göstermeye başlar. Sanatsal konularla ilgili çalışmalar, organizasyonlar, sanatçılar bu süreçte çok daha fazla ön plana çıkar. Hak, hukuk, adalet, yargı ile ilgili kavramlarda süratli gelişmeler gözlemleyebiliriz.

Bireyse anlamda, denge, uyum, ahenk, objektiflik, zihinsel gelişim, ilişkiler ön planda olacaktır. İlişkiler başlatmak, ortaklıklar kurmak için ideal zamanlardır... Güneş Terazi burcunda iken kararlarımızın arkasında zorlanabiliriz, ya da karar vermekte zorlanmalar oluşabilir.

27 Eylül - 3 Ekim- 10 Ekim- 18 Ekim-27 Ekim zamanları gökyüzünün kırmızı alarm verdiği tarihler. Bu tarihlerde (+/-1 gün) toplumun genelini ilgilendiren konular ön plana çıkabilir, şiddet içerikli olaylar, kazalar, patlamalar, yönetim pozisyonunda ki kişilerle ilgili sıkıntılar, adalet ve hukuk sistemi ile ilgili çarpıcı gelişmeler yaşanabilir. 

Türkiye'nin doğum haritasına göre ise, önümüzde ki 1 Ay Muhalefetin elinin güçleneceği, muhalafet yapacağı açıklamalar ve çıkışlarla dikkatleri üzerine çekecektir.

Genel anlamda burçlar üzerinde ki etkisi ise;
Koç ve Yükselen Koç Burcu;

Önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız konular ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konular olacaktır. Yönetici yeteneklerinizi bu yönde kullanabilecek, tatmin noktanız bu konularla ilgili olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu;

Önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız, yönetkenliğinizi koyabileceğiniz, idare edebileceğiniz konular iş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular olacaktır. İsteklerinizi bu alanlarda daha net bir şekilde ifade edebilirsiniz, yeni iş teklifler veya projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkat edin, dağılmayın aynı anda nasıl bir çok yerde olamazsanız, aynı anda bir çok işi de yapmanız çok zordur. Sağlığınıza da gereken özeni ve hassasiyeti göstermeyi ihmal etmeyin. Lakin gökyüzü bu konuda pek parlak sinyaller vermiyorİkizler ve Yükselen İkizler Burcu;

Önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız konular aşk, çocuklar, sanatsal konular, yaratıcılık gerektiren konular olacaktır. Bu konularda isteklerinizi daha net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Evet evet aşktan yana yüzünüz daha da gülecek J

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu;


Önümüzde ki 1 aylık süreçte ev,yuva,aile, yerleşim, yer değiştirme, taşınma, alım-satım konuları odak noktanız olacaktır. Olası gerginlikleri Güneş desteği sayesinde üzerinden gelebileceksiniz. Fakat sizler için bir test zamanı, değişime direnmeyin, yaklaşan koşullara ayak uydurmaya çalışın.


Aslan ve Yükselen Aslan Burcu;

1 ay boyunca eğitim, iletişim, seyahatler, yakın çevre ile ilişkiler, kardeşleriniz  odaklanacağınız konular arasında yer alacak. Tüm iletişim araçları ile aktif iletişim içinde olacak,i yeni iletişimle ilgili projeler gündeme gelecektir ve eğitimlerde.


Başak ve Yükselen Başak Burcu;


Önümüzde ki 1 aylık süreçte kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşmanız için destek olacaklar. Güneş sayesinde parayı yönetebilecek, odak noktanız finansal konular, kazançlarınız olacak.


Terazi ve Yükselen Terazi Burcu;

Bugün Güneş burcunuza giriş yapacak. Bu harika bir haber, kendinizi artık daha net bir şekilde ortaya koyabilecek, iletişim yetenekleriniz sayesinde kazançlarınızı arttırabilecek, dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Bir nevi kış uykusundan uyanma zamanı olacak sizler için. Uzunca bir süredir hayatınızla ilgili veya hayatınızda bir çok şey kontrol dışı gelişiyordu ama bu süreç artık sona eriyor. Hayatınızın kontrolünü ele alma zamanı başlıyor sizler için.


Akrep ve Yükselen Akrep Burcu;

Güneş  Terazi burcuna geçişi ile birlikte bir dinlenme, içe dönüş süreci yaşayacaksınız önümüzde ki 1 ay. Kendinizi daha fazla sorgulayabilir, hayatın neresindeyim, nereye gidiyorum, hedeflerim neler, neler yapmam gerek gibi daha bir çok sorunun yanıtını arıyor olacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem, özellikle genital bölge ve bölgesine.


Yay ve Yükselen Yay Burcu;

Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte önümüzde ki 1 ay boyunca sizleri oldukça sosyal, o parti senin bu parti benim, arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebileceğiniz, yeni sosyal ortamlar içine girebileceğiniz bir dönem başlayacak. Arkadaşlarınızdan, dostlarınızda güzel destekler alabileceksiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu;

Güneş’in  Terazi burcuna geçişi ile birlikte önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız, destekleneceğiniz, iletişim yeteneklerinizi ortaya koyacağınız, ilerleme sağlayacağınız alan iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacaktır. Üstlerinizden övgüler alabilir, başarılı işlere imza atabilirsiniz. İş arayanlar bu süreçte bir çok iş görüşmesine gidecekler.

Kova ve Yükselen Kova Burcu;

Güneş ‘in Terazi burcuna geçişi ile birlikte önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız konular, din, felsefe, akademik eğitim hukuksal konular, seyahatler, yabancılar, yurt dışı ile ilgili işler olacaktır. Özellikle yayıncılık, tanıtım, reklam faaliyetleri için güzel bir süreçtir bu. Kitap çıkarmak isteyenler yayın evleri ile toplantılar yapabilirler. Pasaport, vize..vb işlerle ilgilenebilirsiniz. 

 Balık ve Yükselen Balık Burcu;

Güneş’in  Terazi burcuna geçişi ile birlikte önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız konular,krediler, burslar, primler, ortaklaşa kazançlarla elde edilen gelirler, miraslarla ilgili olacaktır.