20 Ağustos 2011 Cumartesi

22 - 28 Ağustos Haftası Gökyüzü Gündemi ve Burç Analizleri

LÜTFEN ÖNCELİKLE YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUYUN! 


Koç ve Yükselen Koç Burcu;
22-28 Ağustos Haftası

Oldukça hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz. Pazartesi günü Venüs başak burcuna giriş yapacak, 15 Eylüle kadar iş ve çalışma ortamınıza ilişkin konularda destekleyici etkisi olacaktır. Yeni iş projeleri gündeme gelebilir, birlikte çalıştığınız kişilerle daha verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız bu süreçte bağırsaklarınız biraz hassas olabilir, yediklerimize içtiklerimize dikkat etmekte yarar var. Yaptığınız işlerde çok daha fazla detaycı ve eleştirel olabilirsiniz. Bir diğer olası etkisi de, çalıştığınız yerde, iş ortamınızda flörtöz durumlar söz konusu olabilir. Çalışma ortamınıza yeni iş arkadaşları katılabilir, günlük rutin, angarya bir takım işlerinizi daha rahatlıkla ve kolaylıkla halledebilirsiniz.  23 Ağustosta da Güneş başak burcuna girerek önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız iş hayatı olacak ve sizi çok daha fazla çalışacağınız, bol bol mesailere kalacağınız ve yorulacağınız bir süreç bekliyor olacak. Yalnız Güneş ile Neptün arasında ki gerginlikten dolayı, çalışma ortamınızda gerekli düzeni kurmakta bir parça zorlanabilir, bir takım kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Olası gelen teklifleri değerlendirirken dikkatli olmanızda fayda var, şartlar ve koşullar her an değişebilir. Bu hafta Mars ile Satürn kavga halinde olacaklar, evi yuva, aile ve ikili ilişkilerde zorlanmalar, gerginlikler meydana gelebilir. Gereksiz sinir patlamaları, kibirli yaklaşımlar sizi zor duruma sokabilir. Yaşadığınız yerde bir takım bir takım aletlerde bozulmalar meydana gelebilir. Bu hafta Venüs ile Pluton arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek, iş hayatınızda ya hep ya hiç mantığı biraz ortaya çıkabilir, yönetsel özelliklerinizi daha net bir şekilde ortaya koyabilir, iş,kariyer ve çalışma koşullarınızla ilgili daha yönlendirici olabilirsiniz. Üstlerinizden güzel övgüler alabilir, destekleyici sözler duyabilirsiniz. Bu bir nevi kendinizi ispat zamanı olacak aslında. Daha kolay risk alabilecek, daha sıkı ve ciddi bir şekilde çalışacak, çalışma ortamınıza ilişkin bir şeyleri değiştirmek için gerekli gücü kendinizde rahatlıkla bulabileceksiniz. Ve yazıyı sonlandırmadan önce bir güzel haber daha vereyim, hafta sonu Merkür’ün geri hareketi sona eriyor. Derin bir ohh çekebilirsiniz…


Boğa ve Yükselen Boğa Burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Pazartesi günü Venüs Başak burcuna giriş yapacak ve 15 Eylüle kadar bu burçta seyahatine devam edecek akabinde Pluton ile olumlu görünümü de kesinleşecek. Öncelikle 15 Eylüle kadar aşk kapılarınızı sizler için açmaya başlıyor, yalnız olan arkadaşlarım aşk konusunda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Flörtler, tanışmalar, heyecan verici karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, işleri yaratıcılık, sanat, sahne..vb işleri olanlar keyifli ve destekleyici bir süreçten geçiyor olacaksınız. Hayatın daha eğlenceli ve keyifli yönleri ile ilgilenebilirsiniz. Yine çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemde bazı girişimlerde bulunabilirler, çocuk sahibi olanlar ise çocuklarının hayatlarına ilişkin güzle gelişmeler yaşayabilirler. Bu hafta kesinleşecek olan Venüs ile pluton etkileşimi ile size keyif ve mutluluk verecek bir tatil planı yapabilirsiniz mesela arkadaşlarınızla, veya yurt dışı, tanıtım, organizasyon, tv..vb konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Yalnız bu hafta özellikle libidonuzda artış gözlemleyebilirsiniz. .  23 Ağustosta da Güneş başak burcuna girerek önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız yine aşk, çocuklar, hayatın keyifli ve eğlenceli yönleri olacaktır. Yalnız bu hafta Güneş ile Neptün gergin olacaklar, özel hayatınıza ilişkin minik aldanmalar, hayal kırıklıkları, düzensizlikler oluşabilir. Özel hayatınıza ilişkin önünüzü görmekte zorlanabilir, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bu hafta Mars ile Satürn kavga halinde olacaklar, iş ve çalışma ortamınıza ilişkin iletişim problemleri ortaya çıkabilir, birlikte çalıştığınız kişilerle güç savaşı içine girebilirsiniz. Gerginlikler oluşabilir, ani, fevri çıkışlardan uzak durmakta fayda var. Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


İkizler ve Yükselen İkizler Burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Venüs 15 Eylül’e kadar başak burcunda seyahat edecek, bu tarihe kadar ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda keyifli ve destekleyici etkiler altında olacağınıza işarettir. Aile içinde olası sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, evinizi, yaşadığınız yeri güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Dekoratif değişiklikler, boya, badana gibi işlere girişebilirsiniz. Bu hafta Venüs ile Pluton arasında oldukça keyifli bir etkileşim oluşacak, çok güzel bir haber olmamakla beraber mirasla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilir, ev alım-satımı, kiralama gibi konular gündeme gelebilir, kredi araştırmasına girebilirsiniz. Hayatınızda büyük bir takım değişiklikler yapmak adına çok büyük istek duyabilirsiniz.  23 Ağustosta da Güneş başak burcuna girerek önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız yine yerleşime ait konular, ev, yuva, aile olacaktır. Yalnız bu hafta özellikle, Neptün ile Güneş birbirleri ile pek uyumlu olmayacaklar, geleceğe yönelik hedefler konusunda kafanız biraz karışabilir, şartlar sizin için biraz bulanık olabilir. Ya da üzerinizde bir tembellik bulutu gezebilir ve pek suya sabuna dokunmak istemeyebilirsinizde. Bu hafta Mars ile Satürn tartışma halinde olacaklar, finansal anlamda harcamalarda beklenmedik artışlar, maddi konularda stresler, ödemelerde gecikmeler, zorlanmalar söz konusu olabilir. Özellikle bu hafta riskli yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


Yengeç ve Yükselen Yengeç;
22-28 Ağustos Haftası


Venüs hafta başında başak burcuna giriş yapacak ve 15 Eylüle kadar bu burçta seyrine devam edecek. Birbirinden keyifli 3-4 günlük kısa yolculuklar sık sık gündeme gelebileceği gibi, oldukça keyifli haberlerde alabileceksiniz. Bunun yanı sıra eğitime ilişkin konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, kardeşlerinizden, yakın çevrenizden ve komşularınızdan destekler görebileceksiniz. Bu hafta Venüs ile Pluton arasında keyifli bir görünüm oluşacak, ilişkilerde tutku ve sahiplenme çok daha ön planda olacak, bu hafta ikili ilişkiler, ortaklıklar adına güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Ortağınızla veya partnerinizle yolculuklara çıkabilirsiniz, ortağınızdan veya partnerinizden güzle destekler alabilirsiniz. Bu hafta sözünüzü çok daha dinlenir olacak, fikirlerinize saygı duyulacaktır. 23 Ağustosta da Güneş başak burcuna girerek önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız, iletişimle ilgili konular, kardeşlerle ilişkiler, eğitimle ilgili konular olacaktır. Tüm iletişim araçları ile aktif bir şekilde iletişim içinde olacak, bazılarınız web sitesi, blog, internetle ilgili işlerle çok fazla haşır neşir olabilirsiniz. Yalnız bu hafta Neptün ile Güneş arasında ki tatsızlık sizde dalgınlıklara neden olabilir, özellikle trafikte extra dikkat etmekte yarar var. Haberleşme konularında bazı prüzler, hatalar, ortaya çıkabilir, yanlış anlamalar, aldanmalar oluşabilir. Yine bu hafta Mars ile Satürn arasında gerginlikten dolayı, öfke patlamaları oluşabilir, bu hafta sakinliğinizi korumak önemli olacaktır. Sabırsız davranışlar, zamanlama hataları sizleri zor duruma sokabilir. Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


Aslan ve Yükselen Aslan Burcu;
22-28 Ağustos Haftası

Napolyon Bonapart gibi olacağınız bir sürece doğru gidiyorsunuz. Venüs hafta başında başak burcuna giriş yapacak ve 15 Eylüle kadar bu burçta devam edecek. Kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem gardrobunuzda yer açmanız gerekebilir, bol bol alış-veriş yapabilirsiniz. Bu hafta kesinleşecek olan Venüs ile Pluton arasında ki görünüm sayesinde, para ile ilgili hırslarınız artabilir, yeni işler, yeni projeler sayesinde yeni gelir kapıları elde edebilirsiniz. Yalnız finansal anlamda koşulları ve şartları zaman zaman aşırı zorlayabilirsiniz, dikkat edin. 23 Ağustosta da Güneş başak burcuna girerek önümüzde ki 1 aylık süreçte odak noktanız yine para, kazançlar, maddi koşullar, alacaklar, sahip olduğunuz eşyalar üzerine olacak. Ne güzel bol bol para geliyor, keyifli bir süreç iyi kullanın karşınıza çıkacak olan olası fırsatları. Neptün ile Güneş bu hafta birbirileri ile pek iyi geçinemiyorlar, hesap hataları, unutkanlıklar, finansal anlamda net düşünememe, belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Yalnız bu hafta Mars ile Satürn gökyüzünde pek bir sevimsiz olacaklar, beklenmedik kayıplar, psikolojik olarak zorlanma, yakın çevrenizde gelişen olaylar konusunda koşulları çok fazla idare edememe, minik kazalar gündeme gelebilir. Enerjinizi doğru bir şekilde idare etmekte zorlanabilir, özellikle sabahları yataktan kalkmakta zorlanabilirsiniz. . Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


Başak ve Yükselen Başak Burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Ve işte artık sizin döneminiz başlıyor arkadaşlar, hafta başı Venüs ve akabinde Güneş burcunuza giriş yapacak. Venüs 15 Eylüle kadar, Güneş ise 1 ay burcunuzda kalacak. Bir kere enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor, kişisel bakımınızla çok daha ilgileneceksiniz, hayatınızda yeni oluşumlar, yeni başlangıçlar dikkat çekici olacak, siz aşka değil aşk size doğru gelecek. Fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Bu hafta Venüs ile Pluto arasında ki güzel etkileşimden dolayı, oldukça tutkulu, romantik bir hafta olacak sizler için. İsteklerinizi daha net bir şekilde ortaya koyacak ve rahatlıkla elde edebileceksiniz. Fakat Güneş ile Neptün pek iyi geçinemeyecekler bu hafta, ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda belirsizlikler, kararsızlıklar sizi yorabilir, fazla müsamahakar davranabilir, mantıksız çıkışlar yapabilirsiniz. Aman dikkat diyelim. Yine bu hafta yaratıcılık gerektiren konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Ben biliyorum ki son 1-1,5 ayınız pek tatsız tutsuz geçti ama bu süreç sona ermek üzere. Bu hafta Mars ile Satürn yine tartışma halinde olacaklar, arkadaşlarınızla, dostlarınızla para ile ilgili konularda sıkıntılar oluşabilir, iş yaşamınızda kazandığınız kazançlarla ilgili minik prüzlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Finansal konular yüzünden kimsenin kalbini kırmayın. Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.Terazi ve Yükselen Terazi Burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Sizleri bir süreliğine stand by konumuna alıyoruz. Güneş ve Venüs 12. evinizde bulunan başak burcuna bu hafta giriş yapacak. Venüs 15 Eylüle kadar Güneş ise 1 ay kadar kalacak. Daha içinize kapanabilir, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendilerini hırpalayabilirler, ilişkisi olmayanlar ise platonik aşklara yelken açabilirler. Sağlığınıza yine ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtir bu özellikle bel bölgesi, bağırsaklar, mide bu dönemde hassas olabilir. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Fakat arkanızdan dönen bir takım oyunlar, dedikodular canınızı sıkabilir. Biliyorum içiniz karardı biraz ama keşke elimde olsa da, şu Güneş’i Venüs’ün yerini hemen değiştirebilsem. Ama senaryo aslında bu kadar kötü değil, mesela bilinçaltı, psikoloji gibi konularda araştırmalar yapabilir, okuyabilirsiniz. Rüyalarınız çok fazla ön plana çıkacaktır. Venüs ile Pluton arasında ki olumlu etkileşimle ailenizden önemli destekler alabilir, evinizde bir takım değişiklikler yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Bu hafta Satürn ile Mars gergin bir görünüm içinde olacaklar, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda, üstlerle ilişkilerde zorlanmalar, sinirsel patlamalar, gerginlikler, aksilikler oluşabilir. Sorumlulukların altında ezilebilir ve isyan sesleri yükselmeye başlayabilir yavaş yavaş. Sizler için biraz zor olsa da biraz sakinlik ve sabır diyorum. . Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


Akrep ve Yükselen Akrep Burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Venüs ve Güneş bu hafta başak burcuna yani sizlerin 11. evinize giriş yapacaklar. Venüs 15 Eylüle kadar Güneş ise 1 ay kalacak, bu sayede oldukça sosyalleşecek, türlü davetlere katılacak, bol bol eller havaya yapacak, tiyatro, konser..vb gibi bir çok aktiviteye katılacak, arkadaşlarınızdan çok güzel destekler ve yardımlar göreceksiniz. İş hayatından kazandığınız gelirleri arttırabilecek, primler, ödüller alabileceksiniz. Geleceğe yönelik iyi dilekleriniz ve umutlarınız gerçekleşmeye başlayacak. Bende sizlerle beraber  şimdiden heyecanlandım, bir yükselen akrep olarak. Bu hafta Venüs ile Pluto arasında ki olumlu görünüm sayesinde, arkadaşlarınızla tatil veya yolculuk planları yapabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla ortak iş projelerine başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden harika destekler görebileceksiniz.Fakat Güneş ile Neptün arasında ki keyifsiz görünüm, özel hayatınız ve çocuklarla ilgili biraz kafa karışıklığı yaratabilir, aldanmalar aldatılmalar gündeme gelebilir. Şartların ve koşulların belirsizliği sizi yorabilir veya özel hayatınıza ilişkin mantıklı düşünmekte zorlanabilirsiniz. Her neyse, asıl önemli mesele aslında Mars ve Satürn arasında ki gerginlik olacaktır, eğitim, yayıncılık, hukuksal konular, uzak akrabalarla ilgili konularda gerginlikler oluşabilir. İş hayatınıza ilişkin karışan kafanız yüzünden birlikte çalıştığınız kişilerle çatışmanıza neden olabilir. Bunun yanı sıra, önemli mevki statü sahibi kişilerden gelen bir takım önemli teklifleri değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal değil, mantıkla hareket etmeniz önem kazanacaktır. Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.
Yay ve Yükselen Yay Burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Venüs pazartesi Güneşte Salı günü iş ve kariyerinizi ilgilendiren bölgeye giriş yapacak. Venüs 15 Eylüle kadar Güneş’te 22 Eylüle kadar bu bölgede seyahat edecek. Bu harika bir etki, üstlerle ilişkiler, onlardan rahatlıkla destekler alınabilecek ve terfiler söz konusu. Bunun yanı sıra işini değiştirmek isteyenler ve iş arayanlar sizlere de aynı şekilde müjdeli haberlerim var. Güneş ve Venüs yeni işler bulmanız konusunda inanılmaz destekler sağlayacaklar. Toplum önünde daha çok görünür olacak, mevkinizde, statünüzde yükseliş meydana gelecek. Bu hafta Venüs ve Pluton arasında ki olumlu etkileşimle beraber, kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabileceksiniz. İş ve kariyeriniz için çok daha sağlam ve size destek olacak ilişkiler kuracaksınız. Yalnız Neptün ve Güneş arasındaki olumsuzluk, biraz kafa karışıklığı yaşatabilir size, mantıklı düşünmekte zorlanabilir, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde su tesisatı ile ilgili mnik bazı sorunlar oluşabilir. Acilen düzene girmeye ihtiyacınız var gibi görünüyor ama bu düzenlemeyi yapacak ne kadar mecaliniz var? Bu hafta Mars ve Satürn gergin etkileşim içinde olacaklar, ödemelerde gecikmeler, zorlanmalar meydana gelebilir, başkalarına ait finansal kaynaklardan yararlanmakta zorlanabilir, kredinize ret cevabı gelebilir, evrak işleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak zorlaşabilir. Arkadaşlarınızla para ile ilgili konular minik sıkıntılar doğurabilir.  Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Venüs ve Güneş bu hafta 9. evinizde yer alan başak burcuna giriş yapacaklar. 15 Eylüle kadar seyahatine devam edecek olan Venüs, akrabalarınızdan, mevki statü sahibi kişilerden destekler görmeniz konusunda destek sunacaktır size. Bunun yanı sıra keyif be neşe veren bazı yolculuklar gündeme gelebilir, yüksek öğrenimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneş ise bir ay boyunca, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler ve hukuksal konulara odaklanmanızı sağlamanın yanı sıra, daha çok okumanızı ve araştırmanızı sağlayacaktır.İthalat, ihracatla ilgili konularda yine güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs ile Pluton arasındaki olumlu etkileşim sayesinde sizleri daha tutkulu, kıskanç yapabilir, aşk ve sevgi konularında bir takım beklentiler içine sokabilir sizleri. Yalnızlar, uzak yerlerde ki kişilerle, yabancı uyruklu insanlarla veya yabancılarla flörtler etmenize olanak sağlayacaktır. Hayatınıza katacağınızı kişileri rahatlıkla idare edip, yönlendirebileceksiniz. Ama en güzeli ise, sizleri bekleyen keyifli bir tatildir. Yalnız güneş ile Neptün bu hafta biraz huzursuz görünüm içinde olacaklar, yakın çevreniz ile olan iletişimde yanlış anlamalar, aldanmalar, hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi organize etmekte zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaya açık bir haftada olacaksınız. Mars ve Satürn de bu hafta oldukça gergin olacaklar, ikili ilişkiler,ortaklıklar ve partner ilişkilerinde zorlanmalar meydana gelebilir, mücadele etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Yine iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda üstlerle ilişkilerde bazı zorlanmalar, sinir bozucu durumlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


Kova ve Yükselen Kova Burcu;
 22-28 Ağustos Haftası


Bu hafta hem Venüs hem de Güneş başak burcuna yani sizlerin 8. evinize giriş yapacaklar. Bu biraz karışık bir etki aslında, çünkü kazançlar ve kayıplar bir arada olacaktır finansal anlamda. Evet peşi sıra ödemeler söz konusu olacaktır fakat aynı şekilde daha rahat ve kolay para kazanabileceksiniz. Ortaklaşa kazanımlardan elde ettiğiniz gelirler artabileceği gibi, kredi araştırmaları yapabilir, bankacılık işlemleri yapabilir, vergiler, borçlar, primler, burslar, taksitler gibi konularla epey meşgul olabilirsiniz. Venüs 15 Eylül güneş işe 22 Eylüle kadar başak burcunda seyahat edecektir. Bu hafta Venüs ile Pluton güzel dostluk kuracaklar, hesapta olmayan, beklenmeyen kazançlar ortaya çıkabilir, olası sağlık sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz. Belki biraz tatsız bir konu ama miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkileri olacak sizler için. Yalnız olanlar gizli ilişkiler kurmaya daha meyilli olacaklar. Neptün ve Güneş ikilisi, hesap hataları, belirsizlikler katabilir hayatınıza. Özellikle banka hesapları konusunda olabilir bu hatalar, kredi kartı extrenize yeniden dikkatlice göz atmanızda yarar var. Faturalandırma ile ilgili minik hatalar oluşabilir, size yapılması gereken ödemelerde bazı hatalar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra bu hafta Mars ve Satürn de oldukça agresif olacaklar, iş ve çalışma ortamınıza ilişkin extra mücadele vermeniz gereken konular oluşabilir, sağlığınıza extra dikkat etmenizde yarar var, beklenmedik minik kazalara karşı da dikkatli olunmalı. Bu hafta çok çalışıp az takdir görebilirsiniz.  Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.


Balık ve Yükselen Balık burcu;
22-28 Ağustos Haftası


Venüs ve güneş bu hafta 7. evinizde yer alan başak burcuna giriş yapacaklar. Venüs 15 Eylül Güneş ise 22 Eylüle kadar başak burcunda seyahat edecek. İlişkileri olanları daha çok huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor olacak, bazılarınız söz, nişan, evlilik için adımlar atabilirsiniz. Yalnız olanlar, ciddi ilişkilere adım atabilirler, bazılarınız ise önemli iş anlaşmaları ve ortaklıklara adım atabilirler. Ortağınızı veya partnerinizi çok daha kolay yönetebilecek ve yönlendirebileceksiniz. Bu hafta Venüs ile Pluton arasında olumlu bir etkileşim meydana gelecek, iş ve kariyerinize ilişkin konularda harika bir süreç olacak sizler için fakat ya hep ya hiç mantığıyla hareket etmemeniz gerek, yeni iş teklifleri ile karşılaşabilir, üstlerden destekler görebilirsiniz. Kazançlarınızı arttırabileceksiniz. Yalnız Neptün ile Güneş arası pek sevimsiz olacak bu hafta, ilişkilerinizde kafa karışıklığı, belirsizlikler canınızı bir parça sıkabilir. Hisleriniz ve sezgileriniz oldukça güçlenecek bu hafta, daha kırılgan ve alıngan davranabilirsiniz karşınızdaki kişilere karşı. Mars ve Satürn ise pek destekleyici değil olamayacak bu hafta ne yazık ki, riskli yatırımlardan uzak durmakta yarar var, sporda kendinizi çok fazla zorlamayın, burkulmalar, kas zedelenmeleri meydana gelebilir. Bunun yanı sıra, size yapılması gereken ödemelerde bazı gecikmeler oluşabilir. Size güzel bir haber vereyim, Merkür gerilemesi hafta sonu itibari artık sona eriyor. Artık yeni başlangıçlar, adımlar atma zamanı olacak sizler için.