5 Haziran 2011 Pazar

6 - 12 Haziran Gökyüzü Gündemi ve Burç Analizleri

Haftanın ilk günleri Ay Aslan burcunda ilerleyecek; Övgüye, takdir görmeye duygusal anlamda ihtiyaç duyacağımız zamanlar. Dikkatli olmazsak kibir bizleri zor duruma düşürebilir. Bir şeyleri gurur yapmadan önce değip değmediğini düşünmemiz gerek. Ay-Mars ile irtibatta olacak, çabuk sinirlenebilir, hoşgörü göstermekte zorlanabiliriz. Sabırsızlık ve huzursuzluk hissedebiliriz. Kontrol mekanizmamızı sıkı bir şekilde çalıştırmamız gerek haftanın ilk günleri. Hafta ortasına doğru Ay-Jüpiter kontağı yoğun ve güçlü duygulara işaret etmekte. Sevgi ve paylaşım teması ön plana çıkacaktır. Ay hafta ortasına doğru başak burcuna geçeceğinden dolayı, duygularınız ile zihniniz arasında bağ kurmaya çalışılacak olan bir zaman. Hayatımızda bir takım şeylerin mükemmel olmasını daha fazla arzu ederiz. Eleştirinin dozunu iyi ayarlamakta fayda var. Hafta ortası Ay-Merkür irtibatı; sözleşmeler için ideal zamanlar fakat kararsızlıklar yaşanabilir. Değişen duygu durumunuz yüzünden insanlar size nasıl yaklaşacağını kestiremeyebilir. Zihnen karışıklık yaşanabilir. Fakat aynı gün Ay-Mars kontağından dolayı iddialı, kendimize güvenli ve motivasyonumuz yüksek olacak. 9 Haziran Ay-Venüs kontağı sevgi, uyum, zerafet, kibarlık, iyi niyet zamanları. Fakat Ay Terazi burcunda iken gökyüzünde Satürn-Pluto-Uranüs arasında ki T-kare açı kalıbını tetikleyeceğinden dolayı dikkat edilmesi gereken zamanlar, çatışmalar artabilir, silah sesleri yükselebilir, şok edici gelişmeler yaşanabilir. 9 Haziran (+/-1 gün) bence yine kritik zamanlar.
Koç ve yükselen Koçlar;

6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri yaratıcılık gerektiren işler, aşk, çocuklarla ilgili konular hayatınızda ön plana çıkıyor. Hayattan daha çok zevk alabileceğiniz koşullarla karşılaşabilir daha çok eğlenebilirsiniz. Hafta ortasına geldiğimizde ise çalışma koşulları ve iş ortamınıza ilişkin konular ön plana çıkıyor. Hafta ortası yetişmesi gereken, tamamlanması gereken işler, günlük rutin angarya işlerle boğuşabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermekte yarar var. Hafta ortasına doğru ikili ilişkilerinizde rahatlıkla destek bulabileceksiniz, öze hayatınıza daha çok zaman ayırabileceksiniz. Hafta sonunda ise finansal konularla ilgilenmeniz gerekebilir, ödeme planları yapabilir, borç alacak-verecek, kredi gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde daha yapısı iletişim içine girebilir, size keyif verecek konular hakkında okuyabilir, araştırabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde barış rüzgarları esmeye başlayacak, kardeşleri olanlar onların hayatlarında mutlu edici gelişmeleri gözlemleyebilirler. 7 Haziranda kesinleşecek olan Satürn ile Merkür arasında ki uyumlu görünüm sayesinde bu hafta ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda daha hedef odaklı, pratik, organize davranabilecek bazı yakın çevrenizden alacağınız destekle beraber bu konularla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Eşinize, partnerinize, ortağınıza özellikle akıl hocalığı yapabileceksiniz. Geçmiş veya eskiye ait bir takım konular yeniden gündeme gelebilir, bu sefer eskiye ait bir takım konuları toparlamanız için evren size destek verebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa;

6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri eve ait uğraşlar, tamamlanması gereken işler, aile ile ilgili işler, konular ön planda olacaktır. Bu konularla ilgili gerginlik yaratacak konulardan kaçınmakta yarar var. Bu konularla ilgili isteklerinizin ve arzularınızın hemen olmasını isteyebilirsiniz. Hafta ortasına geldiğimizde ise aşk, çocuklar, hobiler, yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkmaya başlıyor. Hayal gücünüz artabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde özellikle daha kolay başarı yakalayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise iş yoğunluğu artmaya başlıyor, mesaiye kalınması gerekebilir, birlikte çalıştığınız kişilerle daha dengeli ve uyumlu bir çalışma performansı gösterebilirsiniz. Hafta sonunda ise özel hayatınız ve ikili ilişkiler ön plana çıkmaya başlıyor, kıskançlık, laf sokma gibi durumlardan uzak durmakta fayda var. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde gelirlerinizde hareketlenme ve artış olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Yalnız paranın hesabını iyi yapmakta fayda var, gözden kaçan harcamalar sizi zor duruma sokmasın. Özellikle eşiniz, sevgiliniz, partneriniz için harcama yapmaktan pek kaçınmaya bilirsiniz. Paranızı size konfor, rahatlık ve güzellik sağlayacak şeyler için harcayabilirsiniz. 7 Haziran da  Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı birlikte çalıştığınız kişiler ve iş ortamınızda zihinsel anlamda daha pratik, organize, disiplin olabileceksiniz. İş ortamınızda özellikle fikirleriniz dikkate alınabilir, size sorumluluk yükleyecek ve işin içinde iletişim ve bilgi alış-verişinin olduğu yeni projeler içinde yer alabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

6-12 Haziran Haftası

Size harika haberlerim var ama öncelikle haftanın genel etkilerine şöyle bir göz atalım. Haftanın ilk günleri iletişim, bilgi alış-veriş trafiğinizde artış meydana geliyor, bazılarını minik seyahat planları yapabilir. Hafta ortasına geldiğimizde ise ev ve yerleşime ait konular daha çok ön plana çıkmaya başlıyor. Evde denge ve huzur bulma görevi size kalabilir. Hafta ortası ev-iş dengesini iyi ayarlamakta yarar var. Hafta sonuna doğru ilerlediğimizde ise özel hayatınız ve aşkla ilgili konular ön plana çıkmaya başlıyor. Yalnız olanlar sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir ama bunun en büyük sebebi ise Venüs’ün burcunuza giriş yapmış olması. Birazdan bunun detaylarından bahsedeceğim. Hafta sonuna geldiğimizde sağlığa birazcık dikkat etmekte yarar var, özellikle tansiyon, baş ağrıları gibi konulara. Hafta sonu günlük angarya işlerinizi halletmekle geçirebilirsiniz. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde güzellik, aşk, huzur, sevgi ile ilgili konularda güçlü güçlü ifadeler ortaya çıkıyor. Diğer insanlarla çok daha kolay bir şekilde uyum gösterebilirsiniz. Diğer insanların ilgisini çekmeye başlıyorsunuz, kısacası gözler sizin üzerinizde. Bu da sizi aşkla ilgili konularda değerlendirilebilirse şanslı insan yapıyor. Fakat Venüs ikizlerde aşk ve sevgi konularında sadece dilde kalabilir yani yüzeysel olabilir. Kafa karıştırabilir, 2 kişi arasında kalınabilir. Buna dikkat etmekte yarar var. Bir çok flört teklifi ve yakınlaşma ile karşılaşabilirsiniz. 7 Haziran itibari ile kesinleşecek olan Merkür ile Satürn arasında ki görünüm sayesinde; birlikte çalıştığınız kişiler ve iş ortamınızda zihinsel anlamda daha pratik, organize, disiplin olabileceksiniz. İş ortamınızda özellikle fikirleriniz dikkate alınabilir, size sorumluluk yükleyecek ve işin içinde iletişim ve bilgi alış-verişinin olduğu yeni projeler içinde yer alabilirsiniz. Bazı eski ve geçmişte kalan iş konuları yeniden gündeme gelebilir, tamamlamanız, toparlamanız için kolları sıvayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç;

6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri finansal konular, kazançlarınız, bütçe ile ilgili konular daha çok ön planda olacak. Bu konularla ilgili isteklerinizin hemen olmasını isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru finansal konular yerini daha çok iletişim ve bilgi alışverişine bırakıyor. Her zamankinden daha çok telefon konuşması yapabilir, mail yanıtlayabilir, bilgi alış-verişleri yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru eve ait uğraşlar, yapılması gerekenler, ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Evinizde misafir ağırlayabilir, evde yapılması gereken minik işlerle uğraşabilirsiniz. Hafta sonu ise daha eğlencenize ayırabilirsiniz, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullarla ilgilenebilirsiniz. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde aşkla ilgili konular hayatınızın daha çok görünmez bir tarafında kalabilir, çok fazla ön plana çıkmayabilir. Kıskançlık, platonik ilişkiler, sevdiğiniz kişiyi kendinize düşman gibi görme durumu ortaya çıkabilir. 4 Temmuz itibari aşk, sevgi, ilişkilerle ilgili konularda şans size gülmeye başlayacak. Bu dönem daha çok nasıl bir ilişki istediğinizi kafanızda şekillendirebilir, düşünebilirsiniz. Unutmadan geçmiş bir ilişki yeniden karşınıza çıkabilir. Bu süre zarfında yaratıcılık gerektiren işlerde, yazı alanında özellikle canlanmalar yaşanabilir hayatınızda. İlişkiler üzerine yazılar, şiirler yazabilirsiniz. 7 Haziran itibari ile kesinleşecek olan Merkür ile Satürn arasında ki görünüm sayesinde; dolayı ailenizden bazı destekler alabileceksiniz. Geçmişe ait bir takım konular, ödemeler, konuşmalar yeniden gündeme gelebilir. Bu sefer onları toparlamak, düzenlemek adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan;

6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri burcunuzda ilerleyecek olan ay sayesinde istek ve arzularınızı daha net bir şekilde ortaya koyabilir, hatta onlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Övgü alabileceğiniz koşullar gündeme gelebilir. Hafta ortasında ise finansal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Kazançlar, bütçe ile ilgili konular. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını arayabilir, bulabilirsiniz. Finansal konularla ilgili daha dikkatli, detaycı ve titiz yaklaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise yakın çevre ve komşularla ilgili iletişim trafiğiniz artmaya başlıyor, huzur ve denge arayışı içinde olacağınız bu günler, alacağınız haberler ve bilgiler sizi mutlu edebilir. Hafta sonunda ise ev ve yerleşime ait konular önem kazanmaya başlayacak, evinizde kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz, evinizde yapılması tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde sosyal çevrenizi kendinize çekmeye başlayacaksınız, arkadaşlarınızla beraber keyif ve mutluğun ön planda olduğu keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Daha çok sosyalleşebilirsiniz, arkadaşlarınızın arasını yapan, barış getiren kişi konumuna geçebilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, konser..vb etkinliklere çok daha fazla katılabilirsiniz. 7 Haziran itibari ile kesinleşecek olan Merkür ile Satürn arasında ki görünüm sayesinde düşüncelerinizi, fikirlerinizi yakın çevrenize ve komşularınıza daha kolay kabul ettirebileceksiniz. Bazı şehir içi veya yakın yerlere seyahatler gündeme gelebilir bu tarih aralığında. Bazı arkadaşlarınızla ortak işlere imza atabilir, sözleşmeler, toplantılar gündeme gelebilir.

Başak ve Yükselen Başak;

6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri biraz daha içe kapalı, yalnız kalmaya meyilli olabilir, uykuda düzen ve huzur yakalamak zor olabilir, karmaşık rüyalar görebilirsiniz. Fakat hafta ortasına doğru üzerinizde ki bu toprağı ve ağırlığı silkeliyorsunuz, istek ve arzularınıza çok daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Yalnız bu günlerde daha eleştirel ve detaycı olabilir, mükemmeliyetçi tavrınızla çevrenizdekilerin ilgisini çekebilirsiniz. Hafta sonuna doğru finansal konular, kazançlarınız daha çok ön plana çıkmaya başlıyor. Kendinizi şımartmak adına minik bir şeyler alabilirsiniz kendinize. Hafta sonunda ise yakın yerlere seyahatler yapılabilir veya en azından bunun planlarını yapabilirsiniz. İletişim trafiğiniz, telefon görüşmeleriniz, bilgi alış-verişlerinizde artmaya başlıyor hafta sonu. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde iş ve kariyerini ilgilendiren konularda daha mükemmeliyetçi bir yapı sergileyebilirsin. İş yerinde daha uyumlu ve profesyonel ilişkiler kurmak için ideal bir süreç. İş hayatınızda yöneticilerinizden rahatlıkla destek alabileceksiniz, iş arayanlar bu süreçte bir çok görüşmeye gidebilirler. Yöneticilerinizle beraber yemekler, toplantılar daha sık bir şekilde gündeme gelebilir. Yeni iş teklifleri, terfiler gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. . 7 Haziran itibari ile kesinleşecek olan Merkür ile Satürn arasında ki görünüm sayesinde dolayı işten kazandığınız gelirleri arttırıcı bir takım girişimlerde bulunabilir, pratik, disiplinli ve organize olarak finansal konuları kolaylıkla idare edebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi;

6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri sosyal çevrenizde hareketlenme, arkadaşlarınızla daha ok toplanıp beraber olma, ortak bir şeyler yapmanızı sağlayacak koşullar gündeme gelebilir. Eğleneceğiniz ve hayattan daha çok keyif alacağınız koşullar oluşabilir. Hafta ortasına doğru ise kendinizi yorgun ve dinlenmeye ihtiyacınız varmış gibi hissedebilir, yalnız kalmak isteyebilir, kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Kafanızı toplamak, enerjinizi yeniden kazanmak için bu gerekli olacaktır sizin için. Ama sağlığa biraz dikkat etmekte fayda var, özellikle midenize ve bağırsaklarınıza. Hafta sonuna doğru ise çevrenizde uyum, denge ve huzur arayışı içine girebilirsiniz veya bu ortamı siz yaratabilirsiniz. İsteklerinizi daha rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz ve ikili ilişkilerle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda ise finansal konular ön plana çıkmaya başlıyor, harcamalar artabilir, hatta gereğinden fazla harcayabilirsiniz dikkat. Finansal konular hayatınızda daha görünür bir hale geliyor, bütçeleme yapabilirsiniz. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde yaşadığınız çevreyi ve dünyayı daha fazla okuyarak ve araştırarak anlamaya çalışabilirsiniz. Birbirinden keyifli seyahatler gündeme gelebilir bu tarih aralığında, hatta birliktelikleri olanlar bu seyahatlere sevgili veya eşleri ile birlikte çıkabilir. Yabancılarla veya uluslar arası iletişim artmaya başlıyor. Yalnız olanlar sizden uzakta biri ile bir gönül ilişkisine atılabilirsiniz fakat kafanızı karıştıracak biri daha ortaya çıkabilir. İletişim, medya, yayıncılık, tanıtım gibi işlerle ilgilenenler bu süreçte güzel başarılar yakalayabilirler. 7 Haziranda Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı fikirleriniz, projelerinize rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Yaşamınızı disipline etmek, kontrol altına almak, organize etmek adına önemli bir takım kararlar alabilirsiniz. Yeni bir şeyleri öğrenmeye başlamak, araştırma yapmak, seminer vermek, konuşma yapmak için oldukça uygun zamanlar.

Akrep ve yükselen Akrep;

6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular daha çok ön plana çıkmaya başlıyor. Kendinizi çok daha rahat bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bu konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasına doğru artık sosyalleşme, eğlenme ve arkadaşlarla bir araya gelme zamanı sizler için. Hafta sonuna doğru dinlenme, yalnız kalma, kafanızı dinleme sürecine girebilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Uykuda düzen yakalamak biraz zor olabilir, bilinçaltı, psikoloji..vb konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonuna geldiğimizde ise, duygusal bir yoğunluk ve stres içine girebilirsiniz. İsteklerinizi daha net ve kararlı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. . 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde dış kaynaklardan, başkalarına ait maddi olanaklardan çok daha rahat yararlanabileceksiniz. Yalnız bu dönem borçlar, ödemelerde aynı şekilde gündeme gelebilir, gelir-gider dengenizi iyi ayarlamakta yarar var. Keyfi harcamalarınız artabilir bu dönem, yakın çevre ve kardeşleriniz için harcamalar yapabilirsiniz. Kredi ve burs yanıtlarınıza daha hızlı bir şeklide yanıt bulabilirsiniz olumlu bir şekilde. Eşinizin, partnerinizin, ortağınızın finansal durumunda güzel gelişmeler meydana gelebilir. 7 Haziranda Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı, geçmişte kalan, geçmişle ilgili bir takım konular tekrar su yüzüne çıkabilir ve bunlarla ilgili akılcı, disiplinli ve mantıklı bir şekilde çözüm getirebileceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay;
6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri sezgileriniz kuvvetli olabilir, rüyalarınız çıkabilir, mevki ve statü sahibi kişilerle bir araya gelebilir önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Hafta ortası ise iş ve kariyerinizle ilgili konular daha ön plana çıkmaya başlıyor yalnız stresle mücadele etmeniz gerekebilir, sakinliğinizi korumak önemli olacaktır. Hafta sonuna doğru ise sosyal yaşamınız renklemeye ve hareketlenmeye başlıyor, yeni tanışmalar olabilir veya arkadalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bir yemek, konser ..vb bir aktiviteye katılabilirsiniz akşam saati. Hafta sonu bir takım dedikodulara canınız sıkılabilir veya peşinizden iş çeviren veya konuşan kişilerin haberi gelebilir. Kabuğunuza çekilmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde İlişki içindeyseniz eğer olası problem zamanlarında ara bulucu yapısı siz olabilirsiniz, yalnızsanız şayet hayatınıza sürpriz biri girebilir ki bu kişi bilgi bakımından zengin, konuşkan, hareketli bir kişi olacaktır. Karşınızda ki kişinin iyi yönlerini görmeye daha çok meyilli olacaksınız. İkili ilişkiler, ortaklıklar, partnerlik ve evlilik gibi konularda genel anlamda iyi etkiler altında olacaksınız. 7 Haziranda Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı , uzun süredir görüşmediğiniz eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ortak bir takım projeler için fikir paylaşımları yapabilirsiniz. Partnerinize fikirsel anlamda destek olmanız gerekebilir bu dönem

Oğlak ve Yükselen Oğlak;
6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri başkalarına ait finansal kaynaklar, bankacılık işlemleri, krediler, burslar..vb konular hayatınızda daha ön plana çıkmaya başlıyor, bu konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortası itibari ile hayatınızda hatırı sayılır önemli kişilerden destekler görebilir, olası hukuksal, kanunsal konulardan yana stres yaşasanız da destek görebileceksiniz.  Uzak akrabalarla ilgili haberler de alabilirsiniz. Akademik konularla da ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkmaya başlıyor, yöneticilerinizle veya sizlerden yaşça büyük, deneyim sahibi olgun kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonu sizler için keyif, eğlence zamanı olacak. Hayattan çok daha fazla zevk alabilir, güzel haberler alabilirsiniz. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde çalışma ortamınızda gerginlik, stresli bir iletişim seyri yerine daha huzurlu ve hareketli bir döneme giriyor. İş arkadaşlarınızla çok daha uyumlu ve barışçıl bir ortam içinde çalışabileceksiniz. Hayattan daha fazla keyif alabilecek, sağlık, diyet, spor ..vb konular hayatınızda çok daha ön plana çıkmaya başlıyor. Ben oyumu sizler için diyetten yana kullanıyorum. İş arayanlar sizlere de müjde bu zaman aralığında bol bol mülakatlara görüşmelere çağırılabilirsiniz. 7 Haziranda Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı , yöneticilerinizden, sizden kademe olarak yüksek kişilerden rahatlıkla destek ve yardım görebilecek, hatta onların fikirleri ve sözleri zihninizde yeni kapılar açabilir.

Kova ve Yükselen Kova;
6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri destek beklediğiniz her konuda size yardımcı olmaya hazır kişilerle bir arada olacaksınız. Zaten tek başınızda hareket etmenizde biraz zor görünüyor. İlişkiler, ortaklıklarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı sözleşmeler, anlaşmalar da gündeme gelebilir. Hafta ortasında ise bütçe, harcamalar, borç, sonradan ödenecek maddi kaynaklarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bu konularla ilgili stres yaşatacak durumlar ortaya çıkabilir, sakin olmakta yarar var. 3 kuruş için stres sinir yapmaya değmez. Hafta sonuna doğru tatil planı yapma zamanı, uzak yerlerde yaşayan kişilerle bilgi ve iletim trafiğiniz de artmaya başlıyor. Hafta sonu iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde yalnızlar için aşkın kapıları  aralanmaya başlıyor. Fakat aşk konusunda kafanız karışabilir veya siz çok fazla flörtöz olabilirsiniz bu tarih aralığında. Hamilelik, çocuklarla ilgili konularda sizleri mutlu edecek haberler alabilirsiniz, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi yaratıcı konularla ve eğlence ile ifade edebilirsiniz. 7 Haziranda Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı ilerlemenizi sağlayacak, güçlü, mevki sahibi kişilerle bir araya gelebilir, bazı destek alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık;
6-12 Haziran Haftası

Haftanın ilk günleri iş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda olacak. Sağlığınıza biraz dikkat, özellikle yediklerinize içtiklerinize, midenize,bağırsaklarınıza dokunmasın. Yoğun, tempolu bir iş başlangıcı sizleri bekliyor. Hafta ortası itibari ile destek aradığınız anda bulabileceksiniz yalnız karşınızdaki kişileri eleştirirken dozunu kaçırırsanız sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ortaklıklar, sözleşmelerle ilgili konular ön planda olacak. Hafta sonuna doğru ise finansal konulara el atmanız gerekebilir, fren mekanizmanızı çalıştırabilirsiniz. Ödemeler, borçlar, harçlar, krediler, burslar gündeme gelebilir. Hafta sonuna geldiğimizde ise işinizle ilgili size destek olabilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İletişim trafiğiniz artıyor, uzak yerlerden haberler alabilirsiniz. . 9 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve 4 Temmuza kadar bu seyri devam edecek. 4 Temmuza kadar Venüs sayesinde yaşadığınız yerde, evinizde, aile ortamınızda huzur ve mutluluk zamanı başlıyor. Yaşadığınız yeri daha yaşanabilir, daha huzurlu bir yer haline de getirebilirsiniz. 7 Haziranda Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı ev kredisi almak, başvurmak için ideal zamanlardır. Aile bireylerinizden birine kefil olmanızı gerektiren durumlarla da karşılaşabilirsiniz.