19 Haziran 2011 Pazar

20 - 26 Haziran Arası Gökyüzü Gündemi ve Burç Analizleri


Koç ve Yükselen Koçlar;
20-26 Haziran Haftası

Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars iletişim, yazı, kardeşler, yolculuklar, eğitimle ilgili konularda hayatınıza hız ve heyecan getirecek. Fakat bu konularla ilgili kararsızlıklar, ikilemlerde kalabilirsiniz. Özellikle araç sahipleri sizlere rica ediyorum, aracınızın, kontrol, muayene vesaire ne varsa yaptırın, başınıza sorun açabilir. Yakın çevrenize fikirlerinizi benimsetmek için ukala yaklaşımlarda sergileyebilirsiniz.  Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı, bazı aldanmalar, hayal kırıklıkları oluşabilir. Aldığınız bazı kararların ardından “Acaba yanlış mı” diye tekrar tekrar sorgulayabilirsiniz. Bu dönem sağlığınız için kullandığınız ilaçların yan etkilerini daha fazla hissedebilirsiniz. Bir takım dedikodular, sözler bir parça keyfinizi kaçırabilir.  21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte sorumluluklarınız artmaya başlıyor, geleceğe yönelik hedefler iyi belirlenmeli ve bunlarla ilgili adımlar atılmalı. Ev, yuva, aile, yaşadığınız yer, ev alım-satım, yer değşitirme, kiralama ile ilgili konular bu bir aylık süreçte odaklanacağınız konular olacaktır. Özellikle 25 haziran civarı heyecan verici minik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz özellikle maddi konularla ilgili. Haftanın ilk günleri sinirler hassas olabilir, kendinizi stresli ve gergin hissedebilirsiniz, özellikle sosyal çevre ve arkadaşlarınızı bağlayan konular stres sebebiniz olabilir. Hafta ortasına doğru geldiğinizde ise sözlerinizle dikkat çekecek, yaratıcı yeteneklerinizi daha kolay bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Fakat! Perşembe itibari ile isteklerinize çok daha kolay ulaşabilecek, kendinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yalnız isteklerinizi ortaya koyarken karşınızda ki kişiler sizi biraz eleştirebilirler, bu kısmı es geçmenizi önerebilirim. Hafta sonu ise finansal anlamda oldukça şanslı ve kazançlı olabilirsiniz. Her ne kadar harcama odaklı olsanız dahi, para kazanmanın yollarını arayabilir, yeni fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa;
20-26 Haziran Haftası


Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars finansal konularda hareket, hız, agresyon ve stresi beraberinde getirecek. Para kazanabilmek için çok daha fazla çalışmanız, efor sarf etmeniz gerekebilir. Finansal konularla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Hakkınızı almak için daha çok mücadele etmeniz gerekebilir. Ve tabii ki Mars adama harcatır, harcamalarınızda bu zaman dilimi içinde daha çok artabilir. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı, finansal konularla ilgili gerçekçi olmakta zorlanma, bir hayal kırıklığı, gerektiği noktada aksiyon alamama durumu oluşabilir. Veya en iyi senaryo ile “Acaba kazançlarım azalacak mı, ödemelerimi yapabilecek miyim?” endişesi de yaşayabilirsiniz. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte kendinizi gösterebileceğiniz, odaklanacağınız konular, yazı,iletişim, reklam, eğitimle ilgili konular olacaktır. Bu süreçte daha çok kitap satın alabilir, daha çok okuyabilir, araştırabilir, bilginize bilgi katabilirsiniz. Keyifli bazı seyahatler de gündeme gelebilir. Hayatınızda iletişim trafiğiniz beklendiğinizin çok ama çok üstünde artabilir. Özellikle 25 haziran civarı alacağınız bazı haberlere çok sevinebilirsiniz. Yalnız hafta sonu isyanlardan, ani sert çıkışlardan uzak durmakta fayda var derim. Haftanın ilk günleri sinirler hassas olabilir, kendinizi stresli ve gergin hissedebilirsiniz. Bu stres iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularla ilgili olabilir. Sakin olmakta ve serin kanlılığınızı korumakta yarar var. Hafta ortasına doğru geldiğimize sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla beraber vakit geçirebilir, organizasyonlara, davetlere katılabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise yalnız kalmak, içe kapanmak, iç hesaplaşmak yapmak için ideal zamanlar. Ve sağlığınıza bir parça dikkat! Hafta sonuna geldiğimizde ise isteklerinizi çok daha net bir şekilde ortaya koyabilecek, kendinizi daha rahat bir şekilde ifade edebilecek, bazı minik fırsat ve şanslarla karşılaşabileceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmak, hedefler belirlemek için ihtiyacınız olan motivasyonu bulabileceksiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler;
20-26 Haziran Haftası


Sizler için önemli bir hafta, çünkü Mars burcunuza giriş yapacak ve 3 Ağustos’a kadar burcunuzda seyahat edecek. Şimdi bu etkinin önce negatif taraflarından bahsetmek istiyorum; öncelikle kazalara, çarpmalara, sakarlıklara, düşmelere daha açık olacaksınız, çünkü daha acele hareket edeceksiniz. Bir de kararsızlık, iki şey arasında gidip gelme durumu daha çok hayatınıza ön plana çıkabilir. Tamam şimdi  işin iyi tarafından bakalım, mars hayatınıza hareket ve canlılık getirecek, bir süredir çünkü buna ihtiyacınız vardı. Yeni başlangıçlar yapmak, adımlar atmak için gerekli motivasyon ve gücü bulabileceksiniz. İletişim yeteneklerimiz sayesinde bir çok problemin üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Libidonuzda hissedilir bir artış gerçekleşebilir. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı zaman zaman harekete geçmekte zorlanabilirsiniz, hedefinizden şaşabilir, sonrasında kendinizi eleştirebilirsiniz. Çabuk çözülebilir, zora gelince uğraştığınız işleri bırakabilirsiniz. Bir boşvermişlik çökebilir üzerinize. Bu mod sadece bu hafta etkin olacak, merak etmeyin. Bu size birazda endişe de katabilir “Acaba yapabilir miyim, ben buna uygun muyum?” şeklinde. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte odaklanacağınız, kendinizi gösterebileceğiniz, amaç duygusu edineceğiniz konular finansal konular, kazançlarınızla ilgili konular olacaktır. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz konulara yönelebileceksiniz. Bu iş ve kariyerinizle ilgili gelişecek olan konularla paralel olacaktır. Özellikle 25 haziran civarı finansal konularla ilgili güzel sevindirici haberler alabilirsiniz, bağımsız çalışanlar yeni iş teklifleri veya onlara para kazandıracak koşullarla karşılaşabilirler. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili konularda güzel, sevindirici, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Haftanın ilk günleri, tartışmalardan, söz dalaşlarında uzak durmakta fayda var, bazı sözleri yanlış algılayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkmaya başlıyor. Bu konularda yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz, sezgileriniz size yol gösterici olabilir. Hafta sonuna doğru sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizde bir takım prüzlerle uğraşmak, ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Tabi sizleri, daha canlı, sosyal birkaç gün bekliyor olacak. Hafta sonu dinlenmek, yalnız kalmak, kabuğunuza çekilmek, bol bol uyumak için tam biçilmiş kaftan olacak sizlere.

Yengeç ve Yükselen Yengeç;
20-26 Haziran Haftası


Sizler için önemli bir hafta, çünkü 21 Haziranda Güneş burcunuza geçiş yapacak ve önümüzde ki 1 ay boyunca burcunuzda seyahat edecek. Benliğinizi, kimliğinizi çok daha rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Amaç duygunuz yenide belirecek, hayatınıza bir anda canlılık gelecek. Fakat aynı gün Marsta ikizler burcuna giriş yaparak 3 ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar daha gizli kapaklı hareket etmek isteyebilirsiniz, ruhsal anlamda biraz karmaşa yaşayabilir, ne yöne ne şekilde gideceğine karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu süreçte sinirler hassas olur, alınganlık ve tembellik artar. Sanki bir şeyler kendinize koyduğunuz amaçları gerçekleştirmek için harekete geçmenizi sağlayacak enerjiyi size vermiyor gibi hissedersiniz. Yaptığınız hareketleri gizleme eğiliminde olabilirsiniz veya eylemleriniz diğer kişiler tarafından pek fark edilmeyebilir. Gerçek olmayan hisler ve amaçlar peşinde olabilirsiniz. Kısacası dikkat diyoruz.  25 Haziran civarı iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda heyecanlandırıcı, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haftanın geneline göz atacak olur isek; haftanın ilk günleri motivasyonunuz yüksek, isteklerinizi ortaya koymak için gerekli gücü kendinize bulabileceksiniz. Özellikle finansal konular, bankacılık işlemleri, başkalarına ait finansal kaynaklar, muhasebesel işlerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasına doğru yardım temaları daha ağır basmaya başlıyor. Çevrenizde ki kişilere özellikle manevi anlamda yardım ve destekte bulunmanız, yol (yön) göstermeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru ise iş ve kariyerinize ilişkin konular ön plana çıkmaya başlıyor, ama güç çekişmelerinden uzak durmakta fayda var, daha çok eleştiriye açık olacağınız zamanlar. Hafta sonu yeni kişilerle tanışmak, davetlere katılmak, kalabalık gruplar içinde olmak için harika zamanlar. Biraz eller havaya yapmanın kimseye zararı yok değil mi?

Aslan ve Yükselen Aslan;
20-26 Haziran Haftası


Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars sosyal çevrenizi hareketlendirmek, hız getirmek, arkadaşlarınızla ilgili konularda heyecan, motivasyon ve beraberinde stresi getirmek için çalışıyor olacak. Bu dönem arkadaşlarınızla duygusal bağlar kurmak yerine, daha çok onlarla fiziksel güç gerektiren koşullarla karşı karşıya kalacaksınız. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla çok daha fazla iletişim halinde olacak, birlikte bazı önemli kararlar almanız gerekebilecek. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı, sosyal çevrenizle ilgili minik bir hayal kırıklığı, beklemediğiniz bir hareket veya söz duyabilir ve hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Bu finansal konulara da yansıyabilir. Bu borç, alacak verecek, ödemelerle ilgili de olabilir. Bu en iyi senaryo ile “Acaba gerekli ödemeyi alabilecek miyim?, istediğim krediyi acaba verecekler mi veya eşimin, sevgilimin finansal durumu düzelecek mi” tadında endişe verebilir size.  21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte kimliğinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz, tembellik hali dört bir yanınızı sarabilir, sürekli uyumak isteyebilirsiniz. Bu süreç aslında tamda neler yapmak istediğinize dair planlama, projelendirme süreci, kendinize amaç belirleme ve o amaç doğrultusunda hareket etmek için ideal. Ama kimliğimizi ön planda tutmak biraz zor olacak. Haftanın ilk günleri ortaklıklar ve ikili ilişkilerle ilgili gergin ve stresli olarak başlayabilirsiniz, sakin kalmakta yarar var. Hafta ortasına doğru finansal konular ön plana çıkıyor, bu konularla ilgili güzel, olumlu irtibatlar içinde olabilirsiniz. Başkalarına ait finansal kaynaklar, ödemelerle ilgili destekleyici etkiler olacak. Hafta sonuna doğru uzak yerlerden haberler alabilir, seyahat planları yapabilirsiniz. Hafta sonuna geldiğimizde kimse tutamayacak sizi göz önünde olacağınız, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bir takım şanslar ve başarı elde edebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak;
20-26 Haziran Haftası

Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars iş ve kariyerinize ilişkin konularda motivasyon, hareket, enerji ve yanında da eşantiyon olarak stres ve mücadelede getirecektir. Yöneticilerinize bol bol didişecek ama genelde mücadeleyi kazanan siz olacaksınız. İş hayatınızla ilgili daha çok efor sarf etmeniz gerekecek, mücadele vereceğiniz alan bu konular olacak. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı özel hayatınız, ikili ilişkilerden yana kararsızlık, hayal kırıklığı, çabuk harekete geçememe durumu olabilir. Tam mücadele etmeniz gereken anda ipleri birden bırakma eğiliminde olabilirsiniz, aman dikkat! 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte inanılmaz sosyalleşecek, organizasyonlar yapacak, arkadaşlarınızla daha sık bir araya geleceksiniz. Arkadaşlarınızı yönetmeniz, idare etmeniz, yönlendirmeniz gerekebilir. Umutlarınıza, hayallerinize çok daha kolay erişebileceksiniz veya erişmek için önemli kişilerden destekler alacaksınız.  25 Haziran civarı uzak yerlerden, yurt dışından yabancılardan alacağınız sürpriz haberler keyfinizi birden yerine getirecek. Haftanın ilk günleri sağlığınıza biraz dikkat etmekte yarar var, birlikte çalıştığınız kişilerle gerginliklerden kaçınmakta fayda var. Hafta ortasına doğru ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konular ön plana çıkmaya başlıyor, bu konularla ilgili güzel, keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekebilir, finansal konularla ilgili eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hafta sonu kimse tutmasın sizi, tatile çıkmak içim harika zamanlar. Maceralara atılmak, yeni şeyler keşfetmek, yeni bir takım şeyler denemek için uygun koşullar olacaktır.

Terazi ve Yükselen Terazi;
20-26 Haziran Haftası


Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars uzun mesafeli yolculuklara çıkmanız için gerekli motivasyon ve koşulları sağlayacaktır sizlere. (Bu seyahatler yurt dışına da olabilir). Eğitim, hukuk gibi konularda daha çok çaba ve enerji sarf etmeniz gerekebilir, bu konularla ilgili bazı kararsızlıklarla ve stresle mücadele edebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili minik bir takım sorunların üstesinden gelmeniz beklenebilir sizden. Bir takım yalanlara şahit olabilirsiniz. Veya tembellik üzerinize çöreklenir ve yapmanız gereken işleri geciktirme eğiliminde olabilirsiniz. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte odaklanacağınız, kendinizi gösterebileceğiniz konular iş ve kariyerinize ilişkin konular olacaktır. İş arayanlar, terfi etmek isteyenler, işini değiştirmek isteyenler bu bir aylık zamanı çok iyi kullanmanız gerekiyor. İş ve kariyerinize ilişkin konularda istek ve arzularınıza çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. 25 Haziran civarı özellikle işinizle ilgili güzel bir takım sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilk günleri özel hayatınız, aşk ve çocuklarla ilgili konularda gerginliklerle uğraşmanız gerekebilir, koşulları yönetmek zor olabilir fakat hafta ortasına doğru özellikle koşullar birlikte çalıştığınız kişilere kaymaya başlıyor. Daha çok çalışmanız gerekebilir, mesaiye kalmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilere yardım etmeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru ise, ikili ilişkiler ve ortaklıklar ön planda olacak. Yalnız bu konularla ilgili kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, rahat hareket edemeyebilirsiniz. Eleştirilebilirsiniz. Hafta sonunda stresi atmak için beklide kendinizi alış-veriş merkezlerinde bulabilirsiniz, harcamalarınızı abartılı bir şekilde yapabilirsiniz. Başkalarına ait finansal kaynaklardan rahatlıkla yararlanabileceksiniz. Mesele bir yere gittiğinizde arkadaşlarınızla, hesap size kitlenmeyebilir. =)

Akrep ve Yükselen Akrep;
20-26 Haziran Haftası


Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars harcamalarınızla ilgili dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarılarda bulunmakta. Ödemeler stres yaratabilir, finansal konularla ilgili daha çok mücadele etmeniz gerekebilir. Veya para ile ilgili endişeli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı riskli girişimlerde bulunmak için uygun bir zaman olmadığına işaret etmekte, borsa gibi finansal anlamda risk gerektiren işlerden bu hafta uzak durmak iyi olacaktır. Hayal kırıklığı yaşamamak adına. Yine aşk ve çocuklarla ilgili konularda hayal kırıklıkları oluşabilir.  Bu hafta sizler için biraz krizle mücadele haftası olabilir. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte odaklanacağınız konular, tatil planları, nereye ne şekilde gitsem, rezervasyonlar, statü sahibi kişilerle birlikte olmak ve onlardan destek görmek mümkün olacaktır. Bu bir aylık süreçte seminer verebilir, kalabalık gruplara seslenmeniz gerekebilir. 25 Haziran civarı ikili ilişkilerden yana minik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilk günleri eve ait uğraşlar, evde tamamlanması yapılması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz, yalnız iş hayatınızı ilgilendiren konularda gergin çıkışlardan kaçınmak, stresli durumlardan uzak durmak yerinde olacaktır. Hafta ortasına doğru özel hayatınız, aşkla ilgili konular ön planda olacağa benziyor, daha hassas ve yaratıcı olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş ve çalışma ortamınızla ilgili kendinizi baskı ve stres altında hissedebilirsiniz, birlikte çalıştığınız kişilerle iletişime dikkat. Ve tabi birazda sağlığınıza. Hafta sonu ikili ilişkiler, parterlik, ortaklıklarla ilgili konularda şanslı ve destekleyici etkiler altında olacaksınız. İlişkilerinizde iyimser bir hava hakim olacak…

Yay ve Yükselen Yay;
20-26 Haziran Haftası

Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkileri ile ilgili konularda stres, mücadele, enerji, motivasyon getirecektir. Şimdi bu etki sayesinde eğer hayatınızda partner veya ortak var ise onunla zaman zaman fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz yalnız bu çatışmanın dozajı bir parça sert olabilir. Karışınızda ki kişiyle ilgili kendinizi sürekli stres altında hissedebilirsiniz, veya onunla sürekli mücadele etmeniz gereken bir ortamda bulabilirsiniz kendinizi. Eğer hayatınızda özel birisi yok ise, kafanız oldukça karışacak demektir, acaba kimi seçseniz, kiminle birlikte olsanız? Bir iyi etki daha, düşmanlarınız, size zarar vermek isteyenler kartlarını size karşı açık oynayacaklar, sizler bu sayede düşmanlarınızı daha iyi tanıyor olacaksınız. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı ilişkilerde bir boşvermişlik, bir boşveer modu oluşabilir, hakkınızı savunmakta zorlanabilirsiniz, kendinizi pasivize hissedebilirsiniz. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte odaklanacağınız konular başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, burslar, borçlar, ödemeler, eşinizin finansal koşulları olacaktır. Bu dönemde çalışmadan para havadan gelir, ama sonra ödenmesi gerekir. Almak istediğiniz krediyi rahatlıkla alabilirsiniz, banka işlemlerinden dolayı genelde şanslı olursunuz. Borçlarınızı çok daha rahat ve düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Olası borç arayışlarınız daha ılımlı bir şekilde karşılanır, ev almak için eviniz için de kredi çekebilirsiniz. 25 Haziran civarı finansal konularla ilgili güzel sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilk günleri iletişim trafiğiniz inanılmaz artıyor, mail alış*verişi, bilgi alış*verişi, telefonlarınız sürekli çalabilir. Yalnız yakın çevreniz ile sert dialoglara girmekten kaçınmak yerinde olacaktır. Hafta ortasına doğru eve ait uğraşlar gündeminizde olacak, tamamlanması yapılması gereken işlerle ilgilenebileceksiniz. Hafta sonuna doğru biraz dikkat, özellikle aşk ve çocuklarla ilgili konularda kendinizi net bir şekilde ifade etmekte zorlanabilirsiniz, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Fakat hafta sonu günlük işleriniz halletmek her zamankinden çok daha kolay olacaktır, diyete veya spora da başlayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak;
20-26 Haziran Haftası


Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars size, iş ve çalışma ortamı, günlük rutin işleriniz ve sağlığınızla ilgili konularda stres,mücadele, hareket ve daha fazla efor sarf etmeniz gereken koşulları ortaya serecektir. Sağlığınıza bu dönemde extra dikkat etmeniz gerekir. Birlikte çalıştığınız kişilerle sürekli fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz.Fakat bu da sizin kararsız veya sürekli fikir değiştirmenizden kaynaklı olabilir. İş arayanlar bu süreçte bir çok iş görüşmesine gidebilirler. Daha çok çalışabilir, efor sarf edebilir fakat daha az takdir görebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı sağlığınıza extra dikkat etmenizde fayda var, özellikle alerjiye ve zehirlenmelere karşı. Rutin olarak kullandığınız ilaçların an etkileri daha gözle görülür olabilir hayatınızda. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte odaklanacağınız konular ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konular olacaktır. Tek başınıza hareket etmeniz zor ama yardım gereken konularda rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Yeni ortaklıklar başlayabilir hayatınızda. Bunun yanı sıra yalnız olanlar, yeni tanışacakları kişilerle güzel ve ciddi bir ilişkiye adım atabilirler. Haftanın ilk günleri finansal konular ön planda olacak, harcamalar artabilir veya finansal konularla ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir. Hafta ortasına doğru, yakın çevrenize ve komşularınıza yardım etmeniz gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim trafiğinizde artıyor. Hafta sonuna doğru ise ev, yuva, aile, yerleşime ait konular daha çok gündeme gelecek, yalnız bu konularla ilgili kendinizi biraz baskı altında hissedebilir, isteklerinizi net bir şekilde ifade etmekte, ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Hafta sonu aşktan ve çocuklarla ilgili konulardan yana şanslı zamanlar olacak. Yaratıcılık gerektiren konularda rahatlıkla başarı elde edebileceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova;
20-26 Haziran Haftası


Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars size, aşk, çocuklar, yaratıcı konular, hobilerinizle ilgili konularda heyecanlandırıcı, harekete geçirici, stresli, efor sarf etmeniz gereken koşulları ortaya çıkartacaktır. Eğer hayatınızda özel birisi yok ise, bu dönemde kafanız karışabilir ve birkaç kişi arasında gidip gelebilirsiniz. Çocuklarla iletişim biraz problematik olabilir bu dönemde. Özel hayatınızda ki bu karışıklık streste yaratabilir. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı tembelleşebilir, harekete geçmekte zorlanabilir, bir takım korkulardan dolayı endişeli olabilirsiniz. Rahatınıza aşırı düşkünlük yüzünden yapmanız gereken işleri sonraya atabilirsiniz bu da ilerde sorun yaratabilir, dikakt. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte odaklanacağınız konular iş ve çalışma ortamınızla ilgili konula, sağlığınız ve günlük rutin işleriniz olacaktır. Bu dönem bir çok yeni iş projeleri, gündeme gelebilir, birlikte çalıştığınız kişilerle daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Olası sorunların üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Fakat iş ile ilgili konularda bu daha fazla yorulmanıza da sebep olacaktır.Büyük beklentiler içine girmeyin. Haftanın ilk günleri isteklerinizi çok daha rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz, yalnız dikkat ikili ilişkilerde kendinizi birden gerilim hattı üzerinde bulabilirsiniz. Hafta ortasına doğru finansal konular daha çok ön plana çıkmaya başlıyor, harcamalarınızı kazançlarınızı gözden geçirmek için uygun zamanlar. Bir arkadaşınıza veya yakınınıza destek ve yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir, iletişim trafiğiniz artıyor, söylemek istedikleriniz yanlış algılanabilir. Ve hafta sonu sizler için harika zamanlar. Evinizde organizasyon yapabilir, arkadaşlarınızı eve davet edebilirsiniz, evinizle ilgilenebilir, evinizde bir şeyleri değiştirmek için yeni adımlar atabilirsiniz

Balık ve Yükselen Balık;
20-26 Haziran Haftası


Öncelikle bu hafta neler olacak gökyüzünde onlara göz atalım, 21 Haziranda Mars ikizler burcunda giriş yapacak; 3 Ağustosa kadar bu burçta seyahat edecek olan Mars size eve, yerleşime, aile içi ilişkilerle ilgili biraz stres, mücadele, kararsızlık, afeo sarf etmeniz gereken koşulları getirecektir. Taşınacaksınızdır (Veya ev alacaksınızdır), ama hangi ev olduğu konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Evinizde tadilat gerektiren durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir fakat diğer taraftan yetiştirmeniz gereken işlerle de ilgilenmeniz gerekir, aile içinde agresyon yükselebilir, fikir birliğine varılmakta zorlanabilir. İşte mars bu tatta olaylarla uğraşmanız için yorabilir biraz sizleri. Bunun yanı sıra özellikle bu hafta kesinleşecek olan Mars ile Neptün’ün sert kontağından dolayı geçmişe ait bir takım konularla yüzleşmeniz, uğraşmanız gerekebilir. Bu hafta tembellik sarabilir dört bir yanınızı ve olayları gerçek yönleri ile değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Bana sorarsanız, bu hafta önemli karar almaktan ve uygulamaya sokmaktan kaçının. 21 Haziranda Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzde ki 1 aylık süreçte odaklanacağınız konular, aşk, çocuklar, yaratıcılık gerektiren konular olacaktır. Eğer yalnız iseniz, aşk kapınızı her an çalabilir hem de sürpriz bir şekilde. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu bir aylık süreçte olumlu koşullarla karşılaşabilirler, sanat dahil her türlü yaratıcılık gerektiren konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Haftanın ilk günleri yalnız sağlığınıza biraz dikkat, olayları, koşulları çok fazla istediğiniz gibi yönlendiremeyebilirsiniz ve bu sizde stres yaratabilir, aynı şekilde uyku düzeninizde sekteye uğrayabilir. Hafta ortasına doğru isteklerinizi daha net ve rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Sezgileriniz, hisleriniz size yol gösterici olacaktır. Hafta ortasına doğru ise finansal koşullarla ilgili dengeyi sağlamak önemli olacaktır. Bu konularla ilgili kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Hafta sonunda ise bir yerlere minik kaçamaklar yapmak, şehirden uzaklaşmak, kısa tatillere çıkmak için harika zamanlar.Önemli, güzel sevindirici haberler alabilirsiniz, yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden güzel desteklerde alabilirsiniz.