26 Mayıs 2014 Pazartesi

26 - 31 Mayıs Haftası Burç Analizleri
Koç ve Yükselen Koç;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay etkisi ile; Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat. İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ay  internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme, tadilat, ev ile ilgili konular bu sürectee ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak;  kardeşleriniz, yakın çevreniz tarafından bir konuda aldatılma, kandırılma durumunuz olabilir. 29 Mayısta ise Venüs artık boğa burcunda seyahat etmeye başlayacak 22 hazirana kadar.  Finansal anlamda özellikle şanslı ve keyifli bir sürece giriş yapacaksınız. Kazançlarınızı arttırabilecek tekliflerle karşılaşabilir, yeni kazanç yolları yaratabilirsiniz kendine. Bunun yanı sıra paranızı daha keyfi ve size zevk veren şeylere harcayabilirsiniz, gardrobunuzu yenileyebilir, yeni eşyalarda alabilirsiniz. Venüs her halukarda güzel etkiler yaratacaktır. Ve bu hafta Merkür’de yengeç burcuna giriş yapacak; hayatınızın iletişim, zihninizi meşgul edecek olaylar-konular alanı değişmeye başlıyor yavaş yavaş. Zihniniz daha çok ev,yuva, aile ilişkileri ile dolu olmaya başlıyor. Bu konularla ilgili bazı kararlar vermeniz gerebilir.

Boğa  ve Yükselen Boğa;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider-gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda yeni ayın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise, sürpriz, beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak; finansal anlamda kandırılma, umutlarınızın kırılması gibi bir durumda söz konusu olabilir. Para konusunda, para anlaşmaları konusunda gereksiz yere mütevazı ve kabullenici olabilirsinizde dikkatli olun.  29 mayısta ise Venüs boğa burcuna geçiş yapacak. hayatın keyifli, zevk veren yanları ile daha çok haşır neşir olabileceksiniz. Fiziksel anlamda değişiklikler yapabilir, saç kesiminizi, saç renginizi değiştirebilir, yeni kıyafetler alabilirsiniz. Venüs girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çekilmesine neden olacak ve daha da güzel haber geliyor aşk her an kapınıza çalabilir. Siz aşk için birilerinin peşinden değil birileri sizin peşinizden koşacağa benziyor. Estetik operasyonlar içinde uygun bir süreçtir. Merkür ise bu hafta artık yengeç burcuna giriş yaparak zihninizi para-finans konularından ayırıp daha çok seyahatler, bilgi, eğitimle ilgili konulara yönlendirmenizi sağlayacak uzunca bir süre.

İkizler  ve Yükselen İkizler;
25- 31 Mayıs Haftası;

Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. . Bu yeni ay  sizin burcunuzda olacağı için çok daha fazla öneme sahip. Öncelikle fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede. Bunun yanı sıra, ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak; kariyerinizle ilgili konularda kafanız karışabilir, size verilen sözler tutulmayabilir, kendinizi kandırılmış hissedebilirsiniz. Bu yeni ay zamanı oalsı gelebilecek iş tekliflerini iyice araştırmadan, kendinizi sağlama almadan bir girişimde bulunmayın.  29 Mayısta ise Venüs artık boğa burcuna geçiş yapacak. Venüs yaşamınızda çokta etkin olarak görünmeyecek bir alana geçiş yapacak. Eğer ilişkiniz var ise gereksiz kaprisler, arızalar yüzünden bir takım sorunlar nüks edebilir. Eğer hayatınızda biri yok ise bu dönem çok keyifli ilişkilere çekilemeyebilirsiniz, genel olarak çevrenizin onaylamayacağı ilişkiler olabilir bu. Ama bu etki ile süper yaratıcı olabilir, güzel çalışmalar koyabilirsiniz ortaya. Bir de paranızı gereksiz yerlere harcama eğiliminiz artabilir. Estetik operasyonlar içinde pek uygun bir süreç değildir. Pahalı eşyalar almak, gardırop yenilemek, yeni eşyalar almak içinde. Bu hafta iletişim gezegeni Merkür artık ikizler burcunda çıkıp Yengeç burcuna giriş yapıyor. finansal konular ve kazançlarınıza ilişkin konuşmalar, fikir alış-verişleri, bilgi trafiği artmaya başlıyor. Kazançlarınızı yönlendirmek için mantıklı kararlar vermek yerine daha duygusal (sezgisel) kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Aile ile ilgili finansal konular yine sık sık gündeme gelebilir. Nasıl para kazanabilirimi daha çok sorgulayabilirsiniz.

Yengeç   ve Yükselen Yengeç;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir, özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil.  Bu yeni ay  zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak; egonuzun en zayıf olacağı bir hafta bu. özellikle ruh sağlığınıza dikkat etmeli, kendi kendinizi depresonasokmamalı, gereksiz endişe ve vesveselerle haftanızı rezil etmemeye özen göstermelisiniz. Endişe ve korkular zihninizi sarabilir. Sağlık anlamında da yediğiniz besinlere dikkat etmenizde yarar var, zehirlenme, mide bozukluğu gibi durumlar oluşabilir, uyku sorunları gündeme sık sık gelebilir.  29 Mayısta ise Venüs artık boğa burcunda seyahat etmeye başlayacak 23 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla çok daha keyifli ve size zevk verecke zamanlar geçirebilecek, onlardan yardım, destek, fayda görebileceksiniz. Daha çok sosyalleşebilecek, yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışabileceksiniz. İşin içinde Venüs olduğundan dolayı, gelecek her türlü sosyal aktiviteye dahil olmaya çalışın lakin aşk oralarda bir yerde olabilir! Özellikle kadın arkadaşlarınızdan daha çok fayda görebileceksiniz.  Merkür artık ikizler burcunda çıkıp Yengeç burcuna giriş yapıyor. Burcunuzda ilerleyecek olan Merkür, hayatınızda iletişim, düşünce, bilgi alış-verişi, anlaşmalar, sözleşmeler gibi konulara hız verecektir. Yalnız önemli bir takım kararlar verirken veya imza atarken daha duygularınıza göre davranabilirsiniz.

Aslan   ve Yükselen Aslan;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda, yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir bazıları ise ayrılabilir. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak ; sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar anlamında özellikle hayal kırıklığı yaşamanıza veya güveninizi zedeleyecek durumların oluşmasına neden olabilir.  29 Mayısta ise Venüs boğa burcuna geçiş yapacak ve 22 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek ve kariyerinizi parlatmaya başlayacak! İşinizden, yaptığınız, meşgul olduğunuz işten çok daha fazla keyif alabileceksiniz. İş değiştirmek isteyenler görüşmelere gidebilirler, üstlerinizden, yöneticilerinizden harika destekler alabileceksiniz. Özellikle iş hayatınızda kadın figürlerden güzel destekler söz konusu olabilecek. Terfi, naaş zammı gibi durumlarda söz konusu. Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak. İletişim, konuşma, ve bilgi alış-verişi açısından daha yavaş ilerleyebilir bazı şeyler, dedi kodular, arkanızdan konuşan kişiler ortaya çıkabilir. Sizlere gelen bilgilerin doğruluğuna emin olmadıkça kullanmamanızı tavsiye edebilirim. 12. Evinizde ilerleyecek olan Merkür, yazı alanında yaratıcı çalışmalar yapabilmeniz için size destek olacaktır. Gizli belgeler, ökült konular, gizli bilgileri okumak, araştırmak isteyebilirsiniz.

Başak   ve Yükselen Başak;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. İş ve kariyer konuları ön planda. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda. Ev iş arasında ki dengeyi iyi kurmalı, yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın, partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak; iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda hayal kırıklığı veya güveninizi zedeleyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz, umduğunuzu bulamayabilir, iş ile ilgili hedef ve planlarınızı birkaç hafta daha ertelemeniz  gerekebilir.  29 Mayısta ise Venüs boğa burcuna giriş yapacak ve 22 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek.  keyifli seyahatlere, tatillere çıkmanız için size destek olacaktır. Eğer tatil için zamanınız yok ise aynı şekilde size keyif verecek bir eğitime başlayabilir, seminere katılabilirsiniz mesela! Bunun yanı sıra akrabalarınızdan, teyzenizden, kuzenlerinizden de destekler görebilirsiniz. Halkla ilişkiler, reklam, pr çalışmaları için harika bir süreçtir mesela bu!Olası mahkemeleriniz..vs var ise güzel bir şekilde sonlanabilir, anlaşmaya varabilirsiniz. Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak ;11. evinizde ilerleyecek olan Merkür, arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle ilgili daha çok iletişim ve bilgi alış-verişi içinde olacağını gösteriyor. Yeni tanışmalar ve yeni arkadaşlıklar kurulabilir bu süreç içinde. Bu konularla ilgili karar vermeniz gereken durumlarda mantıklı değil daha çok duygusal kararlar vermeye daha yatkın olacaksınız. Önemli bir arkadaşınızın ailevi konuları üzerine kafa patlatmak durumunda da kalabilirsiniz. 

Terazi   ve Yükselen Terazi;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda. Yönetici pozisyonunda ki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat, bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak; özellikle yakın çevrenizle, komşularınızla, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla güven sarsabilecek olaylar, hayal kırıklığı olabilecek durumlar söz konusu olabilir. Trafikte dikkat, dalgınlık yüzünden sıkıntı yaşamayın, bu hafta e posta, sms, kurye gönderilerinizde dikkat edin, yanlış pakatler yanlış kişilere gitmesin. 29 Mayısta ise Venüs boğa burcuna giriş yapacak ve 23 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek.  maddi anlamda türlü şans ve fırsatlar elde edebilir, kazançlarınızı arttırabilir, borç ihtiyacınız var ise bunu karşılayabilir, ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapabilir eğer bir partneriniz var ise paranızı daha çok onun için harcayabilir, eşinizin maddi koşullarında güzel gelişmeler meydana gelebilir, ortaklaşa yürüttüğünüz bir takım işleriniz var ise kazançlarınızda artışlar meydana gelebilir. Eğer partneriniz yok ise, bu dönemde başlayan ilişkilerin cinsel motivasyonu çok güçlü olur ve birazda sorunlu karakterleri kendinize çekmeniz kuvvetle muhtemeldir ve maddi olarak güçlü kişilerde olacaktır bunlar. Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak 10. evinizde ilerleyecek olan Merkür, iş ve kariyerinize ilişkin konularda bilgi alışverişlerinizde artış, iş ve kariyerinize ilişkin konularda önemli bazı kararlar vermenize neden olabilir. Bazılarınız bu süreçte yeni iş görüşmelerine gidebilir, yeni kişilerle tanışabilir, bir araya gelebilirsiniz. Fakat bu konularla ilgili özellikle vereceğiniz kararlar daha çok duygusal olabilir.

Akrep    ve Yükselen Akrep;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Eğer finansal kaynak arayışı içinde iseniz bu tutulma zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç,alacak-verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak ; finansal konularda güveniniz zedelenebilir, para kaybedebilir, maddi anlamda bir konuda hayal kırıklığı gündeme gelebilir, beklentiniz gerçekleşmeyebilir.  29 Mayısta ise Venüs boğa burcuna giriş yapacak ve 22 mayısa kadar bu burçta seyahat edecek.  Aşk, evlilik, söz, nişan, ciddi ilişkilerin başlama zamanıdır bu! Eğe yalnızsanız aşk her an bir şekilde kapınızı çalabilir, bir birlikteliğiniz var ise daha romantik zamanlara dalış yapabilir, hediyeler alabilirsiniz: Birlikte olduğunuz kişinin kılık kıyafetine de minik dokunuşlar yapabilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklardan yana şanslı ve de bereketli bir döneme giriyorsunuz!  Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak. 9. evinizde ilerleyecek olan Merkür, felsefi konularla daha fazla ilgilenebileceğinize, sizden uzakta yaşayan kişilerle ilgili daha fazla iletişim içine gireceğinize, bu süreçte özellikle rüyalarınızın gerçekten haber verici özellikte olacağına işaret etmekte. Mevkii, statü sahibi kişilerle bir araya gelebilir onlardan önemli fikirler alabilirsiniz. Medya, iletişim, tanıtım, reklamla ilgili konularda daha hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yay    ve Yükselen Yay;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay genel anlamda pozitif etkilere sahip arkadaşlar. İlişkiler için tamam mı devam mı? Sorusuna yanıt aranacağı zamanlar, önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilir. Kötü giden ilişkiler ise yeni ay desteği ile bitebilirde. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak;  ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkilerinde güven zedelenmesi, hayal kırıklığı, istediğinizi elde edememe gibi durumlar söz konusu olabilir.  29 mayıs Venüs boğa burcunda giriş yapacak ve 23 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. Öncelikle sağlık! Olası sorunların üstesinden hızla gelebileceksiniz, profesyonel diyet veya spor desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni iş projeleri, teklifler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz! Eğer iş arıyorsanız sık sık iş görüşmelerine çağrılabilirsiniz. Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak. 8. evinizde ilerleyecek olan Merkür, başkalarına ait finansal konularla ilgili daha çok kafa patlatacağınıza, ortaklaşa kazanılan gelirleri arttırmak için yeni fikirler üretebileceğinize işaret ediyor. Yalnız finansal konularla ilgili mantıklı olmak yerine daha duygusal kararlar vermeye yatkın olabilirsiniz. Bu finansal konular aile bireyinizi bağlayan konularda olabilir

Oğlak    ve Yükselen Oğlak;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir, daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle bel bölgesi, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak;iş  arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar, aldanmalar, hayal kırıklıkları, aldatılmalar söz konusu olabilir, kendinizi dostluklar konusunda hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Finansal anlamda risk almak içinde hiç uygun bir süreç değil.  29 mayıs Venüs boğa burcunda giriş yapacak ve 23 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek.  Beklenen an geldi sizler içinde! Aşk her an kapınızı çalabilir, eros oklarını size çevirmeye başlayabilir. Yalnız olanlar önümüzde ki bir aylık süreçte flörtöz durumlar sık sık oluşabilir, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaratıcılık gerektiren işlerde başarı yakalama şansınız çok yüksek olacaktır, özellikle sinema, tv, radyo, tiyatro, resim..vb işlerde olanlar süper başarılar yakalayabilirler, iş teklifleri alabilirler. Evli olanlarınız ise çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Hobilerinizden daha çok keyif alabilir, yaşamın daha eğlenceli ve keyifli tarafları ile daha çok haşır neşir olabilirsiniz. Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak 7. evinizde ilerleyecek olan Merkür, yeni ortaklıklar kurma, imzalar atma, sözleşmelerle ilgili konularda etkin olacaktır. Bu süreçte partnerinizi çok daha fazla düşünebilirsiniz. Ortaklık, partnerinizle ilgili konularda daha duygusal kararlar vermeye meyilli olabilirsiniz. Eğer yalnız iseniz, olası adayları değerlendirebilirsiniz ve karşınıza iletişim yetenekleri kuvvetli, hareketli, ailesine düşkün birileri ile flört edebilirsiniz.

Kova    ve Yükselen Kova;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. . Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir, yalnız kovalar için oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler. Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak ; özel hayatınızda hayal kırıklığı, aldanma, istediğinizi bulamama, aldatılma gibi temalar söz konusu olabilir. Partneriniz sizi bir konuda hayal kırıklığına uğratabilir, güveninizi zedeleyebilir.  29 mayıs Venüs boğa burcunda giriş yapacak ve 23 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. Evinizde, yuvanızda , yaşadığınız yerde size keyifli gelecek değişimler yapabilirsiniz. Evinizi boyayabilir, eşyaları yenileyebilir, dekoratif anlamda değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizle çok daha keyifli ve mutlu zamanlar sizleri beklemekte. Yine bu süreçte evinizi değiştirebilir, daha güzel ve de konforlu bir eve geçiş yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda iyi niyetli insanlardan çok güzel destekler de alabileceksiniz. Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak 6. evinizde ilerleyecek olan Merkür, birlikte çalıştığınız kişilerle fikirsel anlamda uyum içinde olacağınızı, yeni iş görüşmeleri, yeni iş projelerinin gündeme geleceğine işaret etmekte. Günlük angarya işleri zekanız sayesinde daha hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Fakat iş ortamınıza ilişkin konularda karar verirken akılcı olmak yerine daha duygusal davranabilirsiniz.

Balık    ve Yükselen Balık;
25- 31 Mayıs Haftası;
Bu hafta öncelikle ikizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım-satım konuları ön planda. Bu işlerle ilgilenirken zaman zama n stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat. Yeni ay zamanı hem ay hem de güneş’in Neptünle sert kontağı olacak;  aileniz veya işinizden yana bir hayal kırıklığı, güven zedelenmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Bir de bu hafta yediklerinizedikat edin, zehirlenme, mide bozulması gibi durumlar söz konusu olabilir.Kariyeriniz veya ailenizle ilgili konularda çok istediğiniz bir şeyi veya konuyu bir süre ertelemeniz gerekebilir.  29 mayıs Venüs boğa burcunda giriş yapacak ve 23 hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. türlü keyifli amaçlı seyahatlere çıkabilir, kendinize tatil kaçamakları ayarlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden, komşularınızdan, kardeşlerinizden güzel destekler ve haberler alabilecek özellikle kardeşlerinizin yaşamı ile ilgili güzle gelişmelere tanıklık edebileceksiniz. Daha çok okuyabilir, araştırabilir, size keyif veren, yüzünüzü gülümseten yazılara hayatınızda daha çok yer verebilirsiniz. İletişim, tanıtım, organizasyon, reklamla ilgili her türlü konudan fayda sağlayacak girişimleriniz başarı ile sonuçlanabilecektir.  Yine bu hafta Merkür yengeç burcuna giriş yapacak ve  5. evinizde hareket edecek olan Merkür, özel yaşamınızda özellikle iletişim kanalarınızı daha aktif hale getirmeye başlayacak. Yalnız aşk hayatınızla ilgili kafa karışıklığına hazır olun özellikle yalnız olanlar! Yaratıcı çalışmalar içinde olanlar bu süreçte lham melekeri zihninizde dolaşabilirler.