19 Mayıs 2014 Pazartesi

19 - 25 Mayıs Haftası Burç AnalizleriKoç ve Yükselen Koç;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor, ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda yaşamınızda ki gecikmeler, problemler, işlerin aksaması süreci artık sona ermeye başlıyor. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat. İnternetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Bu hafta Jüpiter*Satürn arasında olumlu etkileşim aktif olacak. Satürn başkalarına ait finansal kazançlar, Jüpiter aile-yuva noktasında yer almakta. Eğer ki evinizi değiştirmek, yeni ev almak, ofis açmak, araba almak gibi bir hedefiniz var ise oldukça iyi bir süreçtesiniz demektir. Bunun yanı sıra finans anlamında kaynak ihtiyacınız var ise, borç para gibi veya kredi gibi bu özel görünüm zamanı tamda sizin yaralarınızı saracak, size ilaç gibi gelebilecek maddi bir desteğe işaret etmekte. Yaşadığınız alanı daha konforlu bir hale getirmek için gerekli olan tüm desteği rahatlıkla alabileceksiniz. Ki buna eşyaların değişimi de dahildir. Çok istediğiniz pahalı bir ürünü çok ama çok daha ucuza mal edebileceğinize de işaret etmekte.  Keza oturduğunuz eve, mülkünüze müteahhit talip olabilir, eviniz yenilenebilir, revize edilebilirde. Eğer ailenize söylemek istediğiniz çok önemli bir mevzu var ise bu dönemi kullanabilirsiniz, desteklerini rahatlıkla alabilirsiniz.

Boğa  ve Yükselen Boğa;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor; iş hayatınıza ilişkin beklentilerinizde gecikmeler, işinizle ilgili aksaklıklar, proje iptalleri, iş konusunda ki gerilimli günler dönemi artık yavaştan sona ermeye başlıyor. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. ; Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider-gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasında olumlu bir etkileşim olacak. Satürn ilişkiler,ortaklıklar alanınızda, Jüpiter seyahatler/iletişim alanında ilerlemekte. Bir arkadaşınız ile birlikte orta uzunlukta keyifli bir seyahate çıkabilirsiniz. Ya da bu özel görünüm zamanı size kar getirecek önemli bir sözleşme, anlaşma söz konusu da olabilir. Ya da bir diğer senaryo, size kazanç sağlayacak şekilde arkadaşınızla birlikte ortak bir işe girişebilirsinizde, ticaretle ilgili. Yeni bir hikayeye başlamak yazmak için, yayın evi ile görüşmek, internet sitesi ile ilgili projelere başlamak için oldukça güzel bir dönem. Eşinizden, ortağınızdan da güzel destekler alabilirsiniz fikirleriniz için. Bu hafta kısacası yaratıcılığınızın tavan yapacağı, üretken olabileceğiniz, iş bitirebileceğiniz bir hafta. Bunun yanı sıra düğün, dernek, parti, açılış, kokteyl gibi kalabalık organizasyonlar içinde davet alabilirsiniz. Eğer ki hukukla ilgili bir sıkıntınız var ise, bu dönemde rahatlıkla çözüme ulaşır veya çözüme ulaştıracak doğru kişilerle temasa geçebileceksiniz.

İkizler  ve Yükselen İkizler;
19-25 Mayıs Haftası

Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor; özel hayatınıza dair karmaşık dönem, eskilerle uğraşma, özel hayatınızda gecikmeler, aksaklıklar süreci artık sona eriyor. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. Öncelikle fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede. Bunun yanı sıra, ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasında olumlu bir etkileşim olacak. Satürn  sağlık-çalışma alanında, Jüpiter ise para evinizde yer almakta.  Bu hafta hem iş- kariyer hem de maddi konular ile ilgili evren size oldukça cömert davranacak, kazançlarınız gözle görülür, hissedilir bir şekilde artışa geçiyor. Kariyeriniz ile ilgili arzu ettiğiniz statüye daha kolay ulaşabilecek, iş arıyorsanız işe başlayabilecek, işinizle ilgili üstlendiğiniz bir projeyi başarı ile bitirebileceğinize işaret etmekte. Eğer ki zam için konuşmayı planlıyorsanız bu hafta bunun için çok uygun bir hafta.  Bunun yanı sıra bu hafta eğer ki sağlığınızla ilgili endişelendiğiniz bir konu var ise, destek almak, profesyonel fikir almak içinde güzel bir hafta. Kısacası bu hafta kariyer-iş-para konuları her anlamda muhteşem! Başarısız olmak gibi olasılığınız yok gibi gözüküyor.

Yengeç  ve Yükselen Yengeç;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor; aile içinde gerginlikler, gecikmeler, ailevi konularda veya gayrimenkul konularında gecikmeler, aksaklıkların olduğu süreç artık sona eriyor. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir, özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil.  Yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz.  Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasında olumlu bir etkileşim olacak. Şans gezegeni Jüpiter burcunuzda, Satürn aşk evinizde, alanında yer almakta. Partneriniz var ise onunla birlikte çok romantik bir seyahatin planını yapabilir veya tatile çıkabilirsiniz. Veya partneriniz yok ise bu hafta oldukça romantik, sezgilerin, duygu yoğunluğunun fazla olduğu kişilere çekilebilir, özel ve romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Eğer ki evli iseniz ve bebek sahibi olmak gibi bir planınız var ise, hamileliğin yolda olduğunu söyleyebilirim, ya da çocuklarınızla ilgili sizi sevindirecek güzel haberler de söz konusu olabilir, özellikle onların eğitimine ilişkin. Eğer yurt dışına gitmek gibi bir planınız var ise bu hafta pasaport-vize işlemleri için zamanınızı harcayabilirsiniz, veya varsa web sitesinizi yenilemek, yeni bir şeyler koymak ortaya, tasarımını değiştirmek için çalışmalar yaptırabilirsiniz. Bu hafta bu özel görünümle birlikte kariyerinizle ilgili yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz, buna iş değişimi diyemeyiz ama iş gelişimi diyebiliriz. Eğer ki iş ortamınızda sizi rahatsız eden koşullar var ise bu hafta bunları düzeltmek, üstesinden gelmek içinde uygun bir hafta.  Çocuklar, yaratıcılık, aşk ile ilgili konularda oldukça parlak bir hafta.

Aslan  ve Yükselen Aslan;
19-25 Mayıs Haftası

Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor; iletişimsel problemler, yakın çevre ve komşularla problemler dönemi artık sona eriyor. . Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda, yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir bazıları ise ayrılabilir.  Satürn aile,yuva evinizde, Jüpiter ise bilinçaltı evinizde hareket etmekte. Bilinçaltı, ruhsal, enerjisel, metafizik ile ilgili konulara bu hafta ilginiz artabilir, bu konularla ilgili çalışmalara katılabilir, profesyonel biri ile görüşebilirsiniz. Ya da psikolojik anlamda rahatlamak, kendinizi rahatlatmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Aslında böyle özel görümümde tatile gitmek, üzerinizde ki ölü toprağını atmak, yenilenmek için harika fırsatlar söz konusu. Çünkü gökyüzünde ki bu özel görünüm psikoloik olarak yenilenmeye de işaret etmekte. Ya da evinizde değişimler yapabilirsiniz, evinizi satabilir, yeni ev alabilir, yeni ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz mesela. Bunların yanı sıra bu hafta  ailenizden, aile bireylerinizde ihtiyacınız olan desteği rahatlıkla alabileceksiniz. Bu hafta biraz tembellik yapma, işleri boşa bırakma, dinlenme, keyfinize bakma haftası olarakta düşünebilirsiniz.

Başak  ve Yükselen Başak;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor; finansal zorlanmalar, ödemelerde gecikmeler, mali kriz dönemi artık yavaştan sona eriyor. . Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. İş ve kariyer konuları ön planda. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda. Ev iş arasında ki dengeyi iyi kurmalı, yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın, partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Satürn iletişim evinizde, Jüpiter ise sosyal ilişkiler alanında yer almakta. Bu özel görünüm sayesinde eğer partneriniz var ise veya evli iseniz eşinizle sizi daha yakınlaştırabilir, varsa aranızda ki sorunların çözümü için size destek olabilecektir. Özellikle aranızda daha naif daha hoş iletişim ortaya çıkabilir. Eğer ki partneriniz yok ise, bunu keyifli, naif bir ilişki başlangıcı, tanışma gibi algılayabilirsiniz. Bu yüzden bu hafta size gelebilecek her türlü sosyal aktivite teklifini kabul etmenizi tavsiye ederim.  Eğer ki iletişimle ilgili bir projeniz var ise bununla ilgili sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan destekler alabilirsiniz. Bu özel görünümün etkin olacağı bu hafta partneriniz veya arkadaşlarınızla beraber keyifli bir tatil planı da yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili olası sorunlarınız var ise bu hafta rahatlıkla üstesinden de gelebileceksiniz. Unutmadan bu hafta sizlere ortaklık teklifleri de gelebilir, ortak iş yapma ile ilgili olabilir arkadaşlarınızdan, değerlendirebilinir. Bu hafta imzalayacağınız sözleşmeleriniz var ise maddeleri tekrar tekrar okumanıza fayda var. Bir de uzun süredir görüşmediğiniz eski dostlarla eskiyi yad etmek için bir araya gelebilirsiniz.
Terazi  ve Yükselen Terazi;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor. Artık sizler içinde rahat nefes alma zamanı, kişisel girişimlerinizi sekteye vurduğu, motivasyonunuzu kaybettiğiniz, iş ilişkilerinde sorunlar yaşanan süreciniz sona eriyor artık. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda. Yönetici pozisyonunda ki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat, bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Satürn para evinizde, Jüpiter kariyer, Bu ay hatta bu hafta kariyeriniz için yılın en iyi zamanı diyebilirim, en kazançlı, en şanslı zamanlar. Yükselme, statü sahibi olmak, gelişmek, büyümek için harika fırsatlar söz konusu. Eğer kurumsal bir yerde iseniz bu süreçte hızlı yükselmeler söz konusu, iş arıyorsanız bu hafta uluslar arası bir firmada teklif alabilirsiniz, eğer ki serbest meslek sahibi iseniz önemli kişilerden destekler, işlerin hızla açılması, müşteri portföyünüzün gelişmesi gibi etkiler söz konusu. Bunun yanı sıra iş kurmak,  tamda sizin istediğiniz bir alanda kendinizi geliştirmek, ruhunuza uyan bir noktaya geçmek içinde harika. Bazılarınız için bu hafta şöhret olmanın, tanınmanın bile kapıları açılabilir. Tabii ki bunun yanı sıra finans anlamında da olumlu gelişmeler olabileceğini söyleyebilirim amma velakin Satürn halen para alanınızda ilerlediğinden siz yine de kendinizi kaptırıp fazlaca harcamalara girmeyin.

Akrep  ve Yükselen Akrep;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor, üzerine çullanan ölü toprağuı enerjisi artık sona eriyor, sağlıkla ilgili konularda problemlerde yavaştan çözülüyor, olası düşmanlarımız karşısında gücünüz artmaya başlıyor. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. eğer finansal kaynak arayışı içinde iseniz destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç,alacak-verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda. Satürn burcunuzda, Jüpiter ise seyahatler/yayıncılık/eğitim noktasında yer almakta. Bu hafta özellikle yayıncılık, eğitim, hukuksal konularla ilgili elinizde işleriniz var ise çözümü, desteği, gerekli fırsatları rahatlıkla bulabileceksiniz demektir. Bu görünüm ile yayıncılık alanında yeni bir girişimde yapabilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız bu görünüm sayesinde oldukça romantik, naif, hassas bir ilişki içine çekilebilirsinizde. Partneriniz var ise de, hediyeli, romantik, duygusal yakınlaşmaların yoğun olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. Yalnız burcunuzda ilerleyen Satürn  her halukarda sorumluluklarınızı arttırıcı etki yapacaktır, daha çok çalışmak, daha çok efor sarf etmek, daha çok öğrenmeniz için özellikle. Keza bu hafta yurt dışı, yabancılar, uluslar arası işler, ticaretle ilgili konular için girişimde bulunmak  ideal olacaktır.  Bu hafta yaratıcılığınız artabilecek, hayal gücünüz oldukça etkin çalışabilecek, işiniz eğer bu kavramlar üzerine endeksli ise özellikle ilham perileri sürekli yanınızda olabilecek. Bu hafta ufkunuzu geliştirecek yeni bir eğitime başlamak, yeni bir disiplini de hayatınıza sokmak için uygun bir hafta.

Yay  ve Yükselen Yay;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor,dostluklar, arkadaşlıklar ve sosyal çevrenizle olan ilişkilere gerginlikler,problemler, sorunlar, gecikmeli konular süreci artık sona ermeye başlıyor. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. İlişkiler için tamam mı devam mı? Sorusuna yanıt aranacağı zamanlar, önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilir. Kötü giden ilişkiler ise bitebilirde. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat. Jüpiter para alanınızda, Satürn bilnçaltı/ruh dünyası, yer almakta. Öncelikle para, bu özel görünümle birlikte finansal anlamda yaşadığınız olası bir krizin şifasının geleceğine işaret etmekte, bu aradığınız borcu bulmanız, kredinizin onaylanması, sponsor bulmanız, burs bulmanız her ne şekilde olursa olsun mali anlamda oldukça destekleyici etkiler devrede olacaktır. Eğer ki sağlığınızla ilgili ötelediğiniz, ertelediğiniz ne varsa aslında bu hafta birazda bunların üstüne gitme zamanı, doğru doktoru, doğru tedavi yöntemini rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu illa fiziksel olmak zorunda değil, ruhsal anlamda da şifa bulma, rahatlama, profesyonel destek almak içinde ideal bir süreçte olabileceksiniz. Bu hafta aslında kendinize yeni kazanç yolları, kapıları bulmak, girişimlerde bulunmak içinde güzel bir hafta. Eğer ki ortaklaşa yürüttüğünüz bir takım işleriniz var ise bu hafta kazançlarınız bu noktada artabilirde. Ev almak için kredi araştırabilirsinizde veya kendi işinizi kurmak içinde.

Oğlak  ve Yükselen Oğlak;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor. İş hayatınızda ki gecikmelerin olduğu, gerginlik ve problemlerin hüküm sürdüğü, stresli süreciniz artık yavaştan sona eriyor. Yeni girşişmler için koşullar artık uygun. . Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir, daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle bel bölgesi, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. Satürn sizin sosyal ilişkiler alanında, Jüpiter ise evlilik/ortaklık alanınızda seyahat etmekte. Bu ay eğer ki yalnızsanız arkadaşlarınızın çöpçatanlık yapması ile kendinizi keyifli bir ilişki içinde bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ortak/partnerinizle birlikte minik bir şehir dışı kaçamağı da yapabilirsiniz. Bu hafta dostlarınızdan özellikle destek istediğiniz her konu ile ilgili yardımı rahatlıkla bulabileceksiniz. Her türlü iletişim alet ile aktif iletişimde olacağınız, iletişimle ilgili yaratıcı projelerin can bulabileceği keyifli bir hafta olacak sizler için. Bu hafta tanıtım, reklam, pazarlama, Pr çalışmaları yapmak, yaptırmak içinde harika. Bu hafta uzun süredir ilişkileri olanları içinde, ilişkilerini resmiyete bindirmek, evlilik teklif etmek veya almak içinde uygun bir hafta. Keza kardeşlerinizin yaşamlarında ki olası problemlerin çözümü içinde destekletici olacaktır.

Kova  ve Yükselen Kova;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor, yurt dışı, ticaret, hukuksal konularda problemli dönem artık sona eriyor, eğitim içinde geçerli bu yazdığım. Bu alanlarda ki işlerinizi yaparken zorluklarla karşılaşmayacaksınız artık. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir, yalnız kovalar için oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler. Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Satürn kariyer alanınızda, Jüpiter ise iş ve çalışma alanınızda yer almakta. Hem para hem de kariyer açısından oldukça bereketli, fırsatların oldukça fazla olacağı bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız. Bu hafta önemli bir müşteri, iş bağlantısı durumu söz konusu. Hatta çalıştığınız yerde terfi etme, statünüzün yükselmesi gibi durumlarda söz konusu. Her ne kadar kariyerinizle ilgili çok fazla çalışmak zorunda kalacak olsanızda, patron/müşteri memnun etmek sizin için çok zor olsada elinizi attığınız her işin altından kolaylıkla kalkabileceksiniz.  Bu kadar iş etkisi bir şekilde finans durumunuza da yansıyabilecek, mali anlamda senenin en iyi haftalarından biri diyebiliriz bu hafta için. Gerçi bu bereket kısmı daha çok iş anlamında nüfus edecek yaşamınıza. Büyük müşterileri büyük işler, önemli kontakların olacağı bir hafta. Bu hafta uluslar arası işlerle ilgili de başarı kazanma şansınız oldukça yüksek.
Balık  ve Yükselen Balık;
19-25 Mayıs Haftası
Bu hafta 21 mayıs itibari ile MARS’ın geri hareketi artık sona eriyor, ödemelerde zorlanma, finansal konularda rahatlama, kredilerde ve banka işlerinde sorunların bitmeye başladığı süreç sona eriyor. Mali kaynak arayışı içindeyseniz, 21 mayıstan sonra sizinde yüzünüz gülmeye başlıyor yavaştan. Bunun yanı sıra bu hafta Güneş ikizler burcuna geçiş yapacak ve bu burçta tam bir ay seyahat edecek. yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım-satım konuları ön planda. Bu işlerle ilgilenirken zaman zama n stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat. Jüpiter aşk evinizde, Satürn ise eğitim/iletişim/seyahat alanında seyahat etmekte. Öncelikle bu hafta sezgileriniz daha da kuvvetleniyor, hatta bu hafta sezgileriniz sizin için yol gösterici olabilecektir. Gelelim aşk konusuna, bu hafta gerçekleşecek özel görünüm sayesinde eğer ki hayatınızda biri yok ise, ayaklarınızı yerden kesecek, size çok iyi gelecek bir aşka işaret etmekte, veya çocuk sahibi olmak gibi bir planınız var ise bu hafta bununla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer ki işiniz sanat, yaratıcılık, tv, medya, tiyatro veya sanatın herhangi bir dalı, yaratıcılık gerektiren bir iş ise bu hafta bu konularla ilgili de yılın en şanslı haftalarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.  Bu hafta evrenin tüm bereketi sizinle olacak, eğer ki ticaretle ilgili işleriniz varsa bu bu hafta önemli kontaklar, işlerin açılması gibi durumlarda söz konusu. Keza eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla ilgili konular içinde geçerli. Pasaport, vize gibi işlemlerinizi de halledebilirsiniz. Bu hafta dil eğitimi almak içinde uygun bir hafta.