15 Ocak 2013 Salı

Karmik Astroloji Semineri (Bu Dünyaya Neden Geldik? )

Hepimizin aslında ilk kendimize sormamız gereken soru “Ben neden bu dünyadayım, amacım nedir?” 
Doğum haritalarımızda yer alan Kuzey ve Güney ay düğümleri tamda bu sorunun yanıtını bizlere çok açık bir şekilde vermektedir. 

Güney ay düğümleri sizlerin geçmişten getirdiğiniz, çaba sarf etmenize gerek kalmadan sahip olduğunuz özelliklere, yeteneklere işaret ederken Kuzey Ay düğümü ise geliştirmeniz gereken, öğrenmeniz gereken ve neleri öğrendiğiniz takdirde ruhunuz gerçekten büyümeye başlayacak bunlara işaret eder. En önemlisi Güney ay düğümünüzü yaşamaya devam ettikçe ruhunuz acılar çekmeye, sıkıntılar yaşamaya devam eder! Bu yüzden Kuzey ay düğümümüzü ve vaad ettiklerini öğrenmemiz gereklidir. Kuzey ay düğümü bizleri büyütecek olan ve asıl yaşam hedeflerimizle ilgilidir.

Bu seminerde neler öğreneceksiniz peki?

• Öncelikle niçin bu dünyadayım, geçmişten neler getirdim ve neleri temizlemem gerek?
• Doğum haritamda neleri yaparsam bana daha yararlı olacak ?
• Ruhumu daha nasıl güçlendirebilirim ?
• Yaşamımın kilit, anahtar noktaları neler ve bunları nasıl aşabilirim?
• Beni dibe çeken, aşağı çeken enerjiler gerçekte neler ve bunlarla nasıl baş edebilirim?

Gibi daha pek çok soruya seminere katılan kişilerin doğum haritaları üzerinden cevap arayacağız, sohbet eşliğinde keyifli bir seminer gerçekleştireceğiz!

Katılımcıların seminerden önce dincerguner@gmail.com adresine doğum tarihi,yerini ve saatini göndermeleri rica olunur ki, seminer esnasında elimizin altında hemen hazır olsun!

Tarih: 26 Ocak 2013
Saat: 19.00 - 21.30
Eğitmen: Dinçer Güner
Ücret: 50 TL
Yer: Derin Performans Kadıköy Şubesi

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için Bizi Arayın: 0216 445 08 30


NOT: Katılımcıların Seminer öncesinden dincerguner@gmail.com adresine doğum yeri, tarihini ve saatini göndermeleri rica olunur..