29 Ocak 2013 Salı

2013 Senesi Astrolojik Olarak Diyete Başlamak İçin En Uygun Günler;2013 Senesi Astrolojik Olarak Diyete Başlamak İçin En Uygun Günler;

Gökyüzünde Ay’ın hareketleri günlük bir takım işlerimizi organize etmek için bir nevi yardımcı görev görür. Mesela ayın boşlukta olduğu zamanlar önemli bir takım işlerimizi başlatmak, ciddi uğraşlarla ilgilenmek zordur ve verimli sonuçlar elde edemeyiz. Genelde hobilerimizle veya “Boş işlerle” uğraşmak için uygun zamanlardır. 

                Şu an değineceğim konu gerçi bu değil, hepimizi kıyısından köşesinden ilgilendiren zaman zaman bazılarımız için dert olan kilolarımızdan kurtulmak için “Ne zaman diyete başlamalıyım”  reçetesi olacaktır. Gökyüzünde her ay bir yeni ay ve bir de dolunay gerçekleşir. Özellikle dolunay zamanları kötü bir takım alışkanlıkları geride bırakmak ve diyete başlamak için ideal zamanladır.  Dolunaydan hemen sonra Ay küçülmeye başlar ve yapacağımız diyetten maximum fayda sağlayabilir, daha hızlı ve seri bir şekilde kilo verebiliriz. Vücudumuzda oluşan ödemi çok hızlı bir şekilde atarız. Elbette farklı zamanlarda diyete başlayabilirsiniz ve eminim ki iradenizin de yardımı ile kilo verebilirsiniz fakat burada tam olarak ifade etmek istediğim maximum faydayı sağlayabileceğiniz zamanlar.

Madem  gökyüzü bizim yaşam pusulamız bunu en iyi ve en doğru şekilde neden kullanmayalım ki ? Aşağıda vereceğim tarihler Dolunay’ın bir gün sonrası ve devamında diyete başlamak için en elverişli zamanlar listesi olacaktır. Bu günler Ay’ın küçülmeye başladığı zamanlardır.

2013

Ocak 28 – Şubat 3 Arası
26 Şubat – 3 Mart Arası
27 Mart – 3 Nisan Arası
25 Nisan – 1 Mayıs Arası
25 Mayıs – 1 Haziran arası
23 Haziran – 30 Haziran
24 Temmuz- 31 Temmuz arası
21 Ağustos – 30 Ağustos arası
19 Eylül – 26 Eylül arası
19 Ekim – 26 Ekim arası
17 Kasım – 24 Kasım arası
17 Aralık – 24 Aralık haftası