29 Ekim 2013 Salı

29 Ekim Salı Gökyüzü Gündemi -Cumhuriyet Bayramı -


Bugün Cumhuriyet bayramı , Atatürk’ün bize bıraktığı en anlamlı bayramı coşkuyla, sevinçe kutlamayı, bayraklarınızı asmayı, yürüyüşlere, fener alaylarına katılmayı ihmal etmeyin. Bundan daha anlamlı ve önemli bir bayramımız yok çünkü!

Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun!!
Şimdi gelelim günün minik tüyolarına…Bugün Ay başak burcunda seyahat ediyor. Çevremizde gelişen olayları sürekli analiz eder ve eleştirme ihtiyacı hissederiz, dozu aşarsak fena olur..

Hastalıkların en yoğun yaşandığı zamanlardır, tabii elbette şifasınında geldiği süreçtir, sıkılmasın canınız..
İş yerinde mesailer, yapılması gereken işler artar,yumurta kapıya dayandırmadan halledin işlerinizi. ; her şeyin mükemmel olması için çok daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.

Bugün ay başak burcunda ilerliyor; bu dönem duygulara aslında pek yer yoktur, daha akılcı, mantıklı kararlar alma eğiliminde oluruz. yaşamımızda dağınık, göze batan yer ve konuları düzenlemek ve organize etmek için şahane bir dönemdir.

Bugün ay başak burcunda ilerliyor; el becerilerimiz geliştirmek, hobilere yönelmek, kafamızı rahatlatacak,düşünceleri dağıtacak konulara yönelmeliyiz. ; her şeyin ispata dayalı olmasını isteriz ve her şeye burnumuzu sokmaya eğilimli oluruz, konunuz değilse yapmayın ama

Bugün ay başak burcunda ilerliyor; özellikle bağışıklık sistemini güçlendirici takviyeler almak için en uygun zamandır arkadaşlar, özellikle sindirim sistemi hassastır, ishal-kabızlık vakaları daha çok görünür. Aşırı koşmak, enerji sarf etmek dalağı çok daha fazla yorar aman dikkat, apandist sıkıntıları da aynı şekilde oluşabilir.

Bugün Ay/Mars  etkileşimi hakim olacak gökyüzünde, liderlik becerilerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bugün yaptığınız işler konusunda meydan okumak, gücünüzü ortaya koymak çok daha kolay olacaktır. Önce kendinizi, sonra çevrenizde ki insanları rahatlıkla motive edebileceksiniz. Özellikle başak,oğlak ve yükselen burcu bu olanlar..

Umuyorum ki Ay/Mars etkileşimi cumhuriyet kutlamalarına gölge düşürmez, kolluk kuvvetleri aşırı agresif tavırlarda bulunmaz.. 


Bugün Ay /Neptün Etkileşimi; duyguların karmaşıklığına, karar vermekte zorlanmaya işaret ettiği gibi sezgilerin güçlenmesine, sanatsal yeteneklerin ortaya çıkmasına uygun bir ortam oluşturacaktır.