10 Kasım 2014 Pazartesi

10 - 16 Kasım Haftası Burç Analizleri


Koç ve Yükselen Koç;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Öncelikle kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç sahibi olacağınıza, terfi gibi bir niyetiniz var ise bu konuda destekleneceğinize, yöneticilerinizden güç alacağınıza işaret etmekte. İş konusunda yeterlilik ve sabır testinden geçebilirsiniz. Bu hafta iş konusunda yeni girişimler için gayet güzel bir hafta aslında, her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğiniz motivasyon sahip olacak, olası her türlü rekabette kazanan siz olacaksınızdır. Amma velakin uranüsün sert kontağı, sizi biraz kural tanımaz, asi ve kendi yöntemlerinizi kullanırken dikkatsiz ve pervazssız yapabilir. Eğer ki istifa etmek ve de kendi işinizi kurmak gibi bir planınız var ise eğer bu hafta tam anlamıyla biçilmiş kaftan sizin için. Fakat yönetemeyeceğiniz risklerde almamanızda yarar var kariyerinizle ilgili konularda. Mesleki kazalara  da açık olabileceksiniz, dikkatli olmanızda yarar var. Sizi kariyerinizi ilgilendiren konularda bir adım daha yukarı taşıyacak destekler söz konusu. Bu hafta Venüs/Satürn etkileşimi ile de finansal anlamda extra harcamalar, mali krizler, borçlar, lüks tüketimin artması, sağlık için para harcama, varsa ilişkinin krizden geçmesi gibi durumlar söz konusu.

Boğa ve Yükselen Boğa;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Eğer ki uzak diyarlara gitmek, yurt dışında bir yaşam kurmak gibi bir niyetiniz varsa bu hafta bu planlarınızı hayata sokmak için harika! Ya da ticari girişimleriniz olacak ise, ithalat-ihracat işlerine soyunmak gibi bir planınız varsa bu konularda güç ve destek alabileceksiniz. Hukuksal anlamda bir durum oluşabilir ama endişe etmeyin hemen, olası hukuksal bir durumda ki bu rekabetle ilgili bir durum olabilir hemen gerekli güçlü yasal desteği yanınızda bulabileceksiniz. İletişim alanında yeni bir girişim yapacaksanız, kitap çıkaracaksanız veya tez yazıyorsanız veya bir sınava gireceksiniz, önemli bir mülakat, görüşmeleriniz var ise her şekilde sizi öne çıkartacak durumlar söz konusu olabilecektir. Ya da en kötü ihtimal sizi deli gibi motive edecek bir seyahat söz konusu olabilir. Eğer ki eğitimle ilgili bir şeyler yapmayı planlarsanız, kendinizi geliştirmek için birkaç ders almaya karar verebilir, özel bir eğitimde alabilirsiniz. Fakat Uranüs’ün sert kkontağı siz bunlarla uğraşırken özgüveninizi zedeleyici sinsi olumsuz mesajlar verebilir ama siz buna kulak asmayın çok fazla. Ya da bu saydığım konularla ilgilenirken kontrolünüzün dışında ve sizi strese sokacak durumlar , aksaklıklar meydana gelebilir fakat telaşa kapılmayın ne kadar aksilik ve zor durum oluşursa oluşsun güç alacağınız bir nokta her zaman olacaktır.  Bu hafta Venüs/Satürn etkileşimi özellikle ikili ilişkiler, anlaşmalar, ilişkiler, özel hayatta problemler, uzaklaşma, soğuma, mesafe gibi durumlara işaret etmekte. İlişkiler arenasında istediğinizi bulmakta zorlanabilir, sizi tatmin edebilecek kadar yanıt alamayabilirsiniz.
İkizler ve Yükselen İkizler;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Maddi konularda ciddi endişeleriniz çok artabilir açıkçası. Maddi konularda ipin ucunu kaçırmamaya özen gösterin. Eğer ki birilerine hediye alacaksanız alacağınız hediyenin aşırı pahalı olmamasına özen gösterin, bütçenizi gereksiz yere zorlamayın. Eğer ki yatırım için krediye ihtiyacınız var ise ki bu yatırım daha çok iş konularında kullanabileceğiniz bir yatırımdan bahsediyorum, kredi alabilirsiniz. Yalnız Uranüs yüzünden dostlarla aranızda, akla hayale gelmeyecek, enterasan ani ortaya çıkan konular yüzünden aranız bozulabilir, size bozuk atabilirler. Bu konunun ucu yine paraya dokunuyor gerçi. Sosyalleşeceğim diye kontrolsüz harcamalar yapabilirsiniz. Bu dönem birlerine yüklü miktarlarda borç vermek veya kefil olmak için pek uygun değil açıkçası. Para ile ilgili olası sorunları çözebileceksiniz. Bu hafta Venüs/Satürn etkileşimi ile Özellikle sağlığınız risk altında bu hafta, dikkatli olmakta yarar var. Ağrılar, sancılar, özellikle bel bölgenize, böbeklerinize, genital bölgelerinize dikkat edin. Özellikle bayan iş arkadaşları veya müşterilerle gerginliklerden kaçınmakta yarar var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak.Öncelikle bu hafta ortaklaşa işlere girişmek için 10 numara bir hafta! Yaşamınızda rekabet ettiğiniz her alanda çok güçlü destekler bulabileceksiniz.  Yalnız Uranüsün sert etkileşimi, özellikle kariyer konularında sabır testinden geçeceğine işaret etmekte. Sizden istenen bir takım görevleri yapmak size zor gelebilir veya tavır tarz odaklı sizi rahatsız edecek durumlar oluşabilir ama çok fazla takılmamaya özen gösterin. Bu hafta kariyerinizi ilgilendiren konularda meydan okumaya her an açık, gereksiz yere risk almaya elverişli, patavatsız ve küstah davranabilirsiniz. Evet iş konuları hafiften sizin bozucu olsa da, ikili ilişkiler konusunda ise bir o kadar harika destekler alabilecek, bu alanda güç kazanacaksınız. Hele ki ilişkiler/ortaklık alanında istediğiniz kafayı taktığınız bir konu var ise bunu rahatlıkla elde edebileceksiniz. Bu hafta Venüs/Satürn etkileşimi ile özel hayatınızın karmaşaya düşeceğinin işaretin vermekte, gizli konuların açığa çıkması, cinsellik, çocuk, hamilelikle ilgili olası sorunlar, ilişkilerde krizlere işaret ettiği gibi, finansal anlamda risk alınmaması gereken bir hafta olduğuna işaret etmekte

Aslan ve Yükselen Aslan;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Bu hafta iş konusunda inanılmaz yoğun bir hafta geçirebilirsiniz, bence yatağınızı yorganınızı ofise taşıyın şimdiden J yalnız bu kadar yoğunluk içinde her türlü işin üstesinden gelebilecek güce de sahip olabileceksiniz. Yine bu hafta yaşam şeklinizi, beslenme düzeninizi değiştirebilir veya profesyonel bir destek alabilirsiniz. Sanırım  bu hafta diz, diş, deri kemik ..vb bir konu için doktor görüşmeniz, kontrolünüz olabilir. Her ihtimale karşı her türlü böcek sokmasına karşıda dikkat edin. İş konusunda üzerinizde muazzam bir basınç ve baskı hissedecek olsanız da yüksek motivasyon ve dayanıklılığınız sayesinde başarı elde edebileceksiniz. Yeni müşteriler, yeni iş projeleri de aynı şekilde gündeme gelebilir. İş arayanlar birilerinin desteği araya girmesi sayesinde iş bulabilir. Eğer ki çalışmıyor ve çalışmak gibi de bir niyetiniz yoksa bu hafta angarya, sisi yoracak günlük işlerle çok fazla haşır neşir olacaksınız demektir.  Yalnız Uranüs’ün sert kontağı ise, yurt dışı kaynaklı işlerde, seyahatlerde, eğitimle ilgili konularda ani, sert gelişen sürprizlere işaret etmekte.  Çıkacağınız olası seyahatlerde ki bu iş için olabilir, müşteri görüşmesine gitmek olabilir veya şehir dışına da olabilir, trafikte dikkat edin. Aracınız yolda kalabilir, trafikte gereksiz yere agresifleşebilir ve birilerine çatabilirsiniz.  Bu hafta Venüs / Satürn etkileşimi ile; ev, yuva, aile, yerleşime ait konular, aile ile ilgili konular ön planda olacaktır. Ev-alım-satımla ilgili bu hafta bir takım önemli kararlar, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir.Aile içinde hastalıklar, kadın figürlerle iletişimde problemler, evin tuvaletinde-banyosunda sorunlar söz konusu olabilir.

Başak ve Yükselen Başak;
 Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Öncelikle aşk diyelim, sanırım bu sefer size aşk geliyor ama bu o kadar kolay olmayacak. Ya libido seviyesi oldukça yüksek olabilir veya normal bir tanışma değilide, bir gerginliğin akabinde olabilecek bir aşka işaret etmekte. Eğer ki özel hayatınıza ilişkin rekabete dayalı bir durum varsa, galibi rahatlıkla siz olabileceksiniz. Eğer ki çocuk sahibi olmak gibi bir planınız varsa valla bu hafta var gücünüzle çalışın bu konuda, hatta extra mesaiye bile kalabilirsiniz bana sorarsanız.  Bir de özel hayatınızda olan olası bir sorunu, sevginin gücü ile dönüştürebilir ve rahatlıkla çözebilirsiniz. Eğer ki işin iz yaratıcılık, sahne..vb gibi bir iş ise, güçlü kişilerin desteği sayesinde güzel bir iş imkanı da yakalayabilirsiniz. Fakat uranüsün sert etkileşimi, para konularında gereksiz risklerden uzak durmanız gerektiğine işaret etmekte. Banka işlerinde, muhassebesel işlerde, vergi konularında şaşırtıcı olumsuz bir takım sürprizler gündeme gelebilir. Bu hafta Venüs / Satürn etkileşimi kafanızı boşaltmanız için yapmanız gereken bir seyahati işaret edebileceği gibi, bir süredir sizi stres ve ateş topuna çeviren marsın enerjisini atmak için de çıkabilirsiniz seyahate. Bu hafta bilgiyi düzenleme, tasnif etme ile ilgilenebilir.  Yayıncılık, web sitesi, internetle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Bir takım önemli sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir, fakat imza atacağınız konularda dikkatli okumanızda yarar var. Bunun yanı sıra kız kardeşlerle ilişkilerde veya komşularla ilişkilerde sorunlar söz konusu olabilir, bu alanlarda sizi kısıtlayan, sınırlayan durumlar söz konusu olabilir veya gizli saklı konular su üstüne çıkabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Öncelikle bu hafta evinizde her türlü değişimi yapmak için harika bir hafta olacak. Hatta evinizin bir kısmını yıkıp yeniden yapılandırabilirsiniz, o derece! Ya da dekorasyonu tümden değiştirebilirsiniz, belki biraz daha koyu renklerin hakim olduğu yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Ya da bu değişimi banyonuzda, tuvaletinizde de yapabilirsiniz. Ya da bir diğer ihtimal ise, aileniz içinde bir takım gizli konular veya konuşulmayan konular gündeme gelebilir, aile içinde her ne kadar ilk etapta gergin bir ortam oluşacak olsa da kendinizi çok güçlü hissedecek, ikna gerektiren konularda  oldukça başarılı olabileceksiniz. Hatta belki bu hafta kendinize öleceğiniz zaman için bir mezarda bakabilirsiniz, şimdiden bu konuda bir yatırım yapabilirsiniz. Yalnız bu hafta Uranüs’ün sert etkileşimi ile özellikle ortaklıklar/ilişkiler alanı sürpriz şok edici ve bir o kadar rahatsız edici gelişmeler söz konusu olabilir. İlişkiler alanında gereksiz bir muhafelet, enterasan isyana sevk edici durumlar söz konusu olabilir. Evli iseniz evliliğinizde bozulma, ani bir tartışma ve gereksiz yere bir olayın büyümesi olabilir, ilişkisi olanlar içinde geçerli bu durum. Bu hafta Venüs / Satürn etkileşimi size yapılacak olan ödemelerde gecikmeler gündeme gelebilir, özellikle free lance çalışıyorsanız, ödemenizi almakta veya maaş zamanı biraz gecikebilir. Size yeni iş teklifleri de sunulabilir fakat koşulları iyileştirilebilir olması için gücünüzü ortaya koymanız gerekebilir. Yalnız finansal konularla ilgili riskl girişimlerden uzak durmanızda yarar var. Lüks tüketime bir süreliğine ara vermeniz gerekebilir, özel hayatınızda para meselesi yüzünden problem söz konusu olabilir

Akrep ve Yükselen Akrep;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Bence bavulunuzu bir kenarda hazır tutsanız iyi edersiniz, tam anlamıyla seyahat dönemi başlamış olacak sizler için, irili ufaklı birçok seyahati organize edebilirsiniz bu birkaç hafta içinde. Eğer ki bir eğitim veya önemli bir yazı işiniz projeniz var ise bu hafta bunları hayata geçirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Belki bir web sitesi açar, yeni bir blog oluşturabilir, ticaret işlerine adım atabilirsiniz. Veya bu konularda güçlü destekler ve yardım alabilirsiniz. Bana sorarsanız aslında bir de yabancı dil eğitimi sıkıştırsanız araya hiçte fena olmaz açıkçası. Bu hafta her türlü halkla ilişkiler, tanıtım,reklam çalışmaları için inanılmaz uygun bir hafta! Neyi tanıtmak istiyorsanız başarıya ulaşır, evinizde ki düdüklü tencereyi bile ünlü yapabilirsiniz. Her türlü sunum, seminer çalışmaları içinde 10 numara bir hafta!  Yalnız uranüs’ün sert etkileşimi yüzünden, iş konusunda iş yaptığınız veya birlikte çalıştığınız kimseleri huzursuz ve gergin bir hale sokmayın, ruh hastasına dönüştürmeyin insanları. İş projelerinizde aniden gelişen negatif konuları tüm sinir sisteminizi ve planlarınızı bozabilir amma velakin endişe etmeyin, her şeyi yeniden planlayabilecek güce ve azme sahip olabileceksiniz. Amma velakin sağlığınız konusunda aynı deredece olumlu değilim açıkçası, ya bağışıklık sisteminiz sizi yarı yolda bırakıyor ya da tansiyonunuzun oynaklığı dengenizi biraz bozabilir açıkçası. Sağlık konusunda bu hafta biraz dikkatli olun lütfen. Venüs/Satürn etkileşimi ile, Fiziksel anlamda bir takım değişiklikler yapmak için çokda ideal zamanlar değilv bu  hafta sonuna  kadar  ertelemenizde yarar var. Bir check-uptan geçebilir, göz veya diş doktoruna gitmeniz gerekebilir. Yeni başlangıçlar yapmak için biraz daha sabretmenizde yarar var. Sizi çok yoracak ve sorumluluklarınızı arttıracak bir yükün, işin altında da girebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay;
 Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Bu haftanın konusu PARA! Lütfen kullandığınız kredi kartlarınızı bir süreliğine yok edin, sanki içinizden gizli bir güç sürekli para harcamanız konusunda sinsi sinsi mesajlar verebilir! Eğer ki bir alım satım işiniz varsa, b u hafta bu konuyla ilgili güçlü kişilerden harika destekler alabilirsiniz. Para ile ilgili konularda azimli, güçlü, her türlü zorluğun üstesinden rahat bir şekilde gelebileceksiniz. Aslında durum  o kadar kötü değil para konusunda ama azıcık denetimi elinize almanızda yarar var.  Sizin yerinizde olsam bu hafta zam konusunu hiç düşünmeden konuşurdum, patronunuzun başını etini yiyebilirsiniz zam konusunda! Yalnız Uranüs’ün sert etkileşimi yüzünden aşk  hayatınızda skandallar, krizler söz konusu. Özel hayatınızda asice, kuralları yıkan bir tavır içinde olabilir, tutarsız ve güven uyandırması zor bir hal alabilirsiniz.  Venüs / Satürn etkileşimi ile, ilişkilerde kriz zamanı, gereksiz kıskançlıklar, paranoya davranışlardan uzak durun. Platonik veya gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak, genital ve üreme organlarınıza dikkat etmenizde yarar var

Oğlak ve Yükselen Oğlak;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Bu etkileşim sizi ateş topuna çevirecek ve yerinizde kolay kolay duramayacaksınız. Cazibenizi popülerliğiniz ve libidonuzda inanılmaz bir artış söz konusu. Yeni girişimler, yeni başlangıçlar için çok ama çok uygun bir hafta olacak. Hayatınıza bir nevi gğüç ve hız geliyor. Özellikle yeni bir iş açmak, yeni iş girişimleri konusunda sizin için çok destekleyici etkiler olacak. Bu hafta motivasyonunuz oldukça yüksek, tüm zorlukların üstesinden rahatça gelebilecek, krizleri kendi yararınıza rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. Aklınıza koyduğunuz, hırs yaptığınız tüm konularda başarıyı yakalayabileceksiniz. Amma velakin gel gör ki ev ve aile konularında sular pek kolay durulmayacak, ailevi konularda çok ciddi gerginlikler ve problemlerle de uğraşmanız gerekebilir veya bu bir gayrimenkul konusu da olabilir açıkçası. Ailenizden biri ile aslında hiç büyümemesi gereken bir olay kontrolsüz bir şekilde büyüyebilir Uranüs’ün sert etkisi yüzünden. Bu hafta Venüs / Satürn etkileşimi ile dostluklar, arkadaşlıklar testten geçebilir, özellikle kadın arkadaşlıklarla ilişkilerde krizler söz konusu olabilir, bazı arkadaşlarınızla aranız açılabilir, soğuyabilir, mesafe koyabilirsiniz. Gizli konular, sırlar açığa çıkabilir. Bu hafta arkadaşlarla iş yapmak, iş kurmak için pek keyifli olmamakla beraber, katılacağınız sosyal aktivitelerin, organizasyonlarında tadı pek olmayabilir.

Kova ve Yükselen Kova;
Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Genel anlamda aslında bir çok burç için bu olumlu bir görünüm bu fakat sizler için o kadar iç açısı değil. Zira bilinçaltı ve psikolojinizi bozabilecek bir hafta aslında. Düşmanlıklar, size kötülük yapmak isteyenler, arkanızdan cesurca iş çevirenler, yalancılar, dolandırıcılar hepsi birleşmiş sanki hayatınızı içinden çıkılması zor bir alana çevirmeye çalışıyorlar. Bu etkileşimin olası en iyi tarafı, bilinçaltı ve psikoloji konusunda size gerçekten çok iyi gelecek profesyonel destekler alabileceğinize işaret etmekte. Görünmez kazalara da lütfen çok dikkat edin, sporda risk almayın, bir yerlerinizi incitmeyin, zedelemeyin. Bu hafta neyi nasıl söylediğinize, kiminle ne konuştuğunuza çok dikkat edin, söyleyeceğiniz şeyler aleyhinize karşı acımasızca kullanılabilir ve çok üzülebilirsiniz. Özellikle kardeş veya kuzenlerinizle olan ilişkilerinizde de gerginlikler söz konusu olabilir. Valla sevmedim bu haftayı sizin adınıza, elimde olsa yayınlamazdım bu haftayı sizin için. .   Bu hafta Venüs / Satürn etkileşimi ile, iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda krizler, gizli konuların açığa çıkması, engel, işten veya patrondan soğuma, kadın figürlerle ilişkilerde problemler söz konusu olabilirBalık ve Yükselen Balık;

Bu hafta gökyüzünde Mars/Pluto/Uranüs arasında güçlü bir etkileşim olacak. Öyle güçlü kişilerden öyle büyük destekler alacaksınız ki sizde buna şaşırıp kalacaksınız bana sorarsanız. Öncelikle dostlarınız gerçek gücünü asıl bu hafta gösterecek sizlere, her türlü olası sorununuz veya destek beklediğiniz konularda bir asker gibi hemen yardıma hazır olacaklar sizler için. Gücü olani mevki sahibi, hatırı sayılır kimselerden şimdiye kadar görmediğiniz desteği görebileceksiniz. Valla sizler adına ben bile çok sevindim! Amma velakin Uranüs’ün sert kontağı yüzünden para konularında bu hafta biraz har vurup harman savurma ihtimaliniz çok yüksek, beklenmedik plansız programsız ani bir ödeme, para çıkışı durumu söz konusu olabilir. Ya da sosyalleşmek için daha çok para harcamanız gerekebilir, önemli bir davete, organizasyona katılmanız ve bunun içinde biraz para harcamanız gerekebilir belki de. Yalnız dostlarınızdan iyi hoş güzel destekler var ama para konularında da kimsenin kalbini kırmayın lütfen. Bu hafta Venüs / Satürn etkileşimi ile, Uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir süreç. Bazı sözler, dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra, eğitim, yayıncılık, akademik eğitim, web sitesi, internet. Tanıtımla ilgili konularda oldukça ön plana çıkacaktır. Sürpriz fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken konular aşırı aceleci, fevri davranışlarınızdan dolayı dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Mali, finansal konularda fikir ayrılıkları, kararsızlıklar, anlaşmaların bozulması gibi durumlar söz konusu olabilir